Hyundai Santa Fe ma nową wersję XRT

Hyundai zaprezentował nową wersję crossovera Santa Fe o nazwie XRT, która obejmuje nieco zmienione nadwozie oraz dodatkowe wyposażenie. Wariant ten został opracowany specjalnie na rynek północnoamerykański.

Hyundai Santa Fe XRT otrzymał pakiet stylizacyjny z naciskiem na wyposażenie off-road, który obejmuje relingi dachowe, listwy, listwy ochronne oraz dodatkowe plastikowe osłony dolnej części nadwozia. Ponadto, crossover różni się od pozostałych wersji specjalnymi 18-calowymi felgami oraz matowoczarną kratą.

Wnętrze pozostało bez zmian, ale wersja XRT posiada maksymalne wyposażenie, w tym 12,3-calową wirtualną deskę rozdzielczą, system infotainment z 8-calowym wyświetlaczem, bezprzewodowe ładowanie smartfonów oraz elektrycznie regulowany w ośmiu kierunkach fotel kierowcy.

Wiadomości na 19 maja Hyundai przyspieszy prace nad nowym Santa Fe z powodu słabej sprzedaży Jazdy próbne 21 kwietnia Zamiana tożsamości. Jazda próbna nowym Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe XRT jest napędzany przez 2,5-litrowy silnik benzynowy o mocy 194 KM, współpracujący z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Crossover jest dostępny z napędem na przednie i wszystkie koła. Ceny samochodu zaczynają się od 32,3 tys. dolarów (2,35 mln rubli według aktualnego kursu).

W Rosji zmodernizowany Hyundai Santa Fe oferowany jest z 2,5-litrową benzynową jednostką napędową rozwijającą 180 KM i 232 Nm momentu obrotowego. Silnik współpracuje z sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów. Ponadto, crossover jest nadal dostępny z 3,5-litrową jednostką V6 o mocy 249 KM, współpracującą z ośmiobiegowym automatem. Ponadto, w gamie pozostaje silnik wysokoprężny o pojemności 2,2 litra, generujący moc 199 KM, połączony z nową, ośmiobiegową, dwusprzęgłową skrzynią biegów. Ceny zaczynają się od 2.569.000 rubli.

Komentarze

Dodaj komentarz