Volkswagen Passat (również kombi) wynajem długoterminowy

Samochód osobowy klasy średniej - Volkswagen Passat. Auto produkowane przez niemiecki koncern motoryzacyjny. Do dnia dzisiejszego na rynku znalazło się już 8 generacji tego modelu samochodu.

Nazwa Passat pochodzi od nazwy wiatru morskiego, który wieje w strefie międzyzwrotnikowej. Nazewnictwo modeli oznaczane jest symboliką B oraz cyfrą generacji. 

Vokswagen Passat produkowany jest od roku 1973 i stanowi model samochodu o segmencie D czyli klasy średniej. Jak się okazuje, model ten jest jednym z najczęściej kupowanych modeli niemieckiej marki w całej jej historii. Wchodzący na rynek Passat zastąpił modele K70 oraz Typ4. Ósma i najbardziej aktualna generacja tego samochodu istnieje na rynku już 5 lat. W innych krajach model ten funkcjonuje pod nazwą: Corsar, Magotan, Dasher, Quantum oraz Santana.

Volkswagen Passat B8 po raz pierwszy został ukazany w Poczdamie. Rok 2019 obfitował w mocne zmiany, a samochód przeszedł pożądny lifting. Auto otrzymało nowy, świeży design oraz bardzo elegancki wygląd. Zamieszczone zostały światła, które wykonano w technologii LED w dwóch wersjach. Co ważne, miała również miejsce prezentacja hybrydowej odmiany Passata o nazwie GTE. Zaś w 2015 roku zaprezentowano uterenowioną odmianę Alltrack.

nowy vw passat sedan (limousine)   

nowy vw passat variant czyli kombi   

Wyposażenie Volkswagena Passata posiada większość systemów bezpieczeństwa. I tak można wyróżnić: system siły hamowania i stabilizację toru, system automatycznego hamowania po kolizji, system wykrywający zmęczenie kierowcy, system monitorujący ciśnienie w oponach, komplet poduszek powietrznych. Ponadto auto posiada system radiowy z 5-calowym kolorowym ekranem dotykowym z CD, MP3, SD i AUX. W zależności od wybranej wersji wyposażeniowej pojazd może być wzbogacony o dodatkowe systemy oraz funkcje. 

Długoterminowy wynajem samochodów marki Volkswagen Passat to praktyczne rozwiązanie, które gwarantuje bezawaryjność oraz stabilność podczas jego użytkowania. Auto posiada dostępne, profesjonalne części, które z łatwością można wymienić. Samochody marki Volkswagen to właściwa opcja dla każdego kierowcy. W cenę miesięcznej usługi najmu wliczony jest już serwis włącznie z assistance, ubezpieczeniem, kartami paliwowymi oraz możliwością wynajmu samochodu zastępczego na czas naprawy poprzedniego. Wynajem długoterminowy to praktyczne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy. 

Komentarze

Dodaj komentarz