Hyundai i30 wynajem długoterminowy

Hyundai i30 to samochód japońskiej marki, który dostępny jest w sprzedaży od roku 2007. Auto należy do segmentu C, a więc klasy niższej średniej.

Jak się okazuje model ten był pierwszym oznaczonym według klucza literowo-cyfrowego w nazwie modelem południowokoreańskiego producenta. Od roku 2016 produkowana jest trzecia generacja tego modelu. Trzecia a także najbardziej aktualna wersja modelu Hyundai i30 zaprezentowana została po raz pierwszy na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie w roku 2016. Została zaprojektowana pod okiem Petera Schreyera. Design auta został widocznie stonowany i mocno nawiązuje do innych produkowanych modeli marki. Początkowo możliwy był zakup wyłącznie wersji hatchback. Rok później przedstawiono wersję kombi. 

W 2017 roku zaprezentowała została wersja liftback, która charakteryzuje się opadającą linią dachu przechodzącą w wbudowany spoiler. Zmieniony ponadto został przedni zderzak, zmniejszono atrapę chłodnicy, obniżono linię maski. Co więcej, przedstawiono także usportowioną wersję Hyundaia i30, która cechuje się znacznie większymi jednostkami mocy oraz wyraźnie zarysowanym pasem przednim z agresywnie wystylizowanymi zderzakami wraz z czerwonymi dodatkami. 

W kolejnych latach następowały dalsze modernizacje tego modelu. Ostatnia miała miejsce dwa lata temu. Wprowadzono m.in: nowe jednostki wysokoprężne 1.6 CRDi w trzech wariantach mocy - 96, 116 oraz 136 KM.

 i30 hatchback niebieski i30 factback  hyundai i30 linia boczna facback-a

  i30 hatchback N i30 N przód i lampy

Wynajem długoterminowy auta marki Hyundai to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla osób, które rozważają użytkowanie nowszego samochodu. Finansowanie takiego auta, polega na miesięcznej spłacie czynszu. W zamian za to, klient otrzymuje auto na co najmniej 24 miesiące. Wartym wspomnienia jest fakt, że w opłacie miesięcznej znajduje się pełen pakiet serwisowy, assistance, karty paliwowe wraz z rabatami. Co więcej, istnieje możliwość użytkowania samochodu zastępczego, na czas naprawy. Klient nie ponosi wówczas żadnych dodatkowych kosztów.

Hyundai i30 dane techniczne

Norma Euro Euro 6, Euro 6d-TEMP
Liczba miejsc 5
Liczba drzwi 5
Moc 120 KM, 136 KM, 140 KM, 250 KM, 275 KM
Momen obrotowy 171 Nm, 242 Nm, 280 Nm, 320 Nm, 353 Nm
Pojemność skokowa silnika 998 cm3, 1353 cm3, 1598 cm3, 1998 cm3
Rodzaj katalizatora Katalizator (3-drozny)+GPF, Katalizator (3-drożny), Katalizator (DPF)
Liczba cylindrów 3, 4
Liczba zaworów 4
Skrzynia biegów Automatyczna, Manualna, Zautomatyzowana manualna
Napęd przedni

Komentarze

  1. wojtech
    Odpowiedz

    Mam i mocno polecam, zastanawiałem się nad leonem, ceedem oraz focusem ale nie żałuję wyboru. Sporo wyposażenia na pokładzie, prowadzi się świetnie, co prawda rabaty żenujące w porównaniu do niemieckich marek ale razem z finansowaniem leasingowym i tak wyszło znośnie. Do tego samochód nie jest taki oczywisty jest go mniej na ulicach. żona jak i ja jesteśmy zadowoleni

Dodaj komentarz