Hyundai i20 wynajem długoterminowy

Auto Hyundai i20 to kompaktowy samochód klasy B, który produkowany jest przez japoński koncern Hyundai Motor Company. Model ten jest następcą Hyundai'a Getz. Projektantem auta był Thomas Burkle. Na rynku, od roku 2014 sprzedawana jest druga generacja Hyundai’a i20. 

Pierwsza generacja modelu Hyundai i20 została po raz pierwszy zaprezentowana w roku 2008. Pojazd został zaprojektowany w Europejskim Centrum Rozwojowym marki Hyundai. W porównaniu z jego poprzednikiem, auto to jest znacznie większych rozmiarów.  

Druga generacja weszła na rynek w roku 2014, kiedy to samochód został ukazany na targach motoryzacyjnych w Paryżu. Auto zostało zaprojektowane w tym samym miejscu co jego poprzednik. Pojazd jednak zbudowany został na zupełnie innej bazie płyty podłogowej, która pozwoliła uzyskać większe rozmiary samochodu. Hyundai i20 cechuje się nowoczesną technologią. Ponadto auto zyskało całkowicie inną stylistykę. Jego charakterystyczny pas przedni z dużą atrapą chłodnicy stał się cechą wyróżniającą. Tylne światła kształtem przypominają bumerang i zostały wykonane w technologii LED.

hyundai i20 czerwony i20 i20 dach panoramiczny hyundai i20 i i20 active

i20 active niebieski   

W zależności od wersji wyposażeniowej w aucie mogą znajdować się: boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, elektryczne sterowanie szyb, elektryczne sterowanie lusterek, zamek centralny, komputer pokładowy, światła do jazdy dziennej z funkcją Follow me Home, alarm, klimatyzacja manualna bądź automatyczna, systemy: ABS, ESC, VSM, HAC, LWDS, ESP i wiele więcej.

Hyundai i20 dane techniczne

Norma Euro Euro 6d-TEMP
Liczba miejsc 5
Liczba drzwi 5
Moc 100 KM
Momen obrotowy 134 Nm, 172 Nm
Pojemność skokowa silnika 998 cm3, 1368 cm3
Rodzaj katalizatora Katalizator (3-drozny)+GPF, Katalizator (3-drożny)
Liczba cylindrów 3, 4
Liczba zaworów 4
Skrzynia biegów Automatyczna, Manualna
Napęd przedni

Wynajem długoterminowy to sprawdzony sposób na użytkowanie auta wyższej klasy w swojej firmie przy ustalonych ratach miesięcznych, w których znajduje się cały pakiet włącznie z ubezpieczeniem, assistance, czyli pomocą związaną z zapewnieniem lawety w przypadku awarii lub szkody komunikacyjnej. Dodatkowo klient może korzystać z kart paliwowych. Ponadto opłata miesięczna gwarantuje otrzymanie zastępczego auta na czas naprawy poprzedniego lub w przypadku nieoczekiwanych awarii. 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz również