Ford Focus wynajem długoterminowy

Ford Focus to samochód klasy kompaktowej, który produkowany jest od roku 1998. Jest to następca Escorty. Samochód przeszedł juz sporo modernizacji, a od roku 2018 na rynkach obecna jest już czwarta generacja. 

Ford Focus stał się jednym z najbardziej popularnych modeli segmentu C a zarazem najlepiej sprzedającym się samochodem marki Ford. Model ten okazał się niemałym sukcesem firmy amerykańskiej. Pojazd był jednym z najczęściej nabywanych samochodów na świecie. Model ten został nagrodzony Samochodem Roku. Trzecia generacja zadebiutowała w roku 2011, czwarta w roku 2018. Ostatnia generacja produkowana jest w odmianach hatchback, kombi, a na niektórych rynkach także w wersji sedan. Ponadto gama Forda Focusa będzie się składać z kilku dodatkowych wersji sportowych

Czwarta generacja modelu Ford Focus jest pierwszym w historii modelem z tej serii, który nie jest oferowany w Ameryce Północnej. Znakiem rozpoznawczym tego modelu jest łagodne zarysowanie i mniejsze powierzchniowo reflektory. Różnica występuje także w grillu, który w tym modelu jest nieco większy. Deska rozdzielcza posiada duży ekran dotykowy, który znajduje się na szczycie konsoli centralnej. Samochód występuje w w wersji: sedan, kombi oraz hatchback. 

ford focus 2019  precyzyjna skrzynia biegów focusa 

Focus czwartej generacji będzie oferowany w Ameryce Północnej jedynie w wersji Active, w formie crossovera. W Polsce odmiana Forda Focusa trafiła do sprzedaży w sierpniu w 2018 roku, jednak bez wersji sedan.

Ford Focus dane techniczne

Norma Euro Euro 6, Euro 6c, Euro 6d-TEMP
Liczba miejsc 5
Liczba drzwi 5
Moc 85 KM, 95 KM, 100 KM, 120 KM, 125 KM, 150 KM, 182 KM, 190 KM, 280 KM
Momen obrotowy 170 Nm, 240 Nm, 270 Nm, 340 Nm
Pojemność skokowa silnika 999 cm3, 1498 cm3, 1499 cm3, 1997 cm3, 2261 cm3
Rodzaj katalizatora Katalizator (3-drozny)+GPF, Katalizator (DPF)
Liczba cylindrów 3, 4
Liczba zaworów 4
Skrzynia biegów Automatyczna, Manualna
Napęd przedni

Wynajem długoterminowy samochodu Ford Focus wiąże się z płynnym finansowaniem w cenie raty miesięcznej, samochodem zastępczym w wyjątkowych przypadkach. Co więcej w miesięcznej racie, uwzględniona jest obsługa serwisowa, assistance oraz karty paliwowe. Wynajem długoterminowy nie wymaga złożenia opłaty wstępnej, wszystkie parametry dopasowane są pod potrzeby indywidualnych klientów lub firm. Marka Ford to jedna z najczęściej wybieranych marek samochodów klasy miejskiej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz również