Mleasing - charakterystyka firmy

Najważniejszym zadaniem tej firmy jest zapewnianie kontrahentom najwłaściwszych rozwiązań leasingowych, które umożliwią jak najdoskonalszy rozwój przedsiębiorstw przez nich prowadzonych. Mleasing posiada bogate doświadczenie, które przysłużyło się do stworzenia szerokiej oferty, a zostało ono zdobyte dzięki wykonywaniu obowiązków dla wielu cenionych klientów. Usługi realizowane przez firmę są dobrze oceniane przez kontrahentów pochodzących z przedsiębiorstw o różnej wielkości.

O firmie

Mleasing jest jedną z wiodących firm leasingowych funkcjonujących na terenie Polski. Z danych zebranych przez Związek Polskiego Leasingu wynika, że w 2016 roku plasowała się ona na trzeciej pozycji na rynku leasingu w naszym kraju.

Oferta

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

W ofercie tej firmy można znaleźć:

  • leasing transportu ciężkiego, pojazdów o wadze do 3,5 t (nowych i używanych samochodów dostawczych i osobowych, quadów oraz motocykli) oraz maszyn i urządzeń (również medycznych),
  • usługi związane z najmem oraz zarządzaniem flotą samochodową (CFM),
  • całościowe usługi finansowania obiektów biurowych, handlowych, magazynów, a także hoteli​

Procedury leasingowe

Istnieje kilka opcji finansowania oferowanych przez firmę. W dużym stopniu zależą one od wymagań i potencjału klientów. Jedną z nich jest procedura uproszczona, w której zawieranie umowy jest w znacznym stopniu ułatwione. Pozwala ona na bardzo szybki odbiór pojazdu, który będzie ubezpieczony oraz zarejestrowany. Może to nastąpić już w ciągu 48 godzin od przedłożenia wszystkich niezbędnych dokumentów.

Zdarzają się również projekty o dużym stopniu skomplikowania. Powstają one po dokładnym uzgodnieniu wszystkich szczegółów z klientami.

Korzyści dla klientów

Zalety oferty tej firmy to:

  • niewielka ilość koniecznej dokumentacji,
  • wysokość opłaty wstępnej już od 0% przy okresie umowy leasingu wynoszącym od 24 do 72 miesięcy,
  • leasing finansowy, operacyjny, a także zwrotny możliwy w dwóch walutach: PLN i EUR,
  • posiadanie sporych zniżek u dealerów samochodowych.

Komentarze

Dodaj komentarz