Nissan Navara pick-up przystosowany do ciężkiego off-roadingu

Nissan zaprezentował najbardziej ekstremalną wersję swojego pick-upa Navara, przeznaczoną do ciężkiej jazdy terenowej. Nowa wersja nosi nazwę Pro-4X Warrior i została zaprojektowana specjalnie na rynek australijski.

Off-roadowy pickup został opracowany we współpracy z australijską firmą Premcar. Samochód otrzymał zmodernizowane zawieszenie z prześwitem zwiększonym z 220 do 260 mm, specjalnie przystosowane do jazdy po dużych nierównościach, a także poszerzony rozstaw kół.

Kąt wejścia Nissana Navara został zwiększony z 32 do 36 stopni, natomiast kąt zejścia został zmniejszony z 19,8 do 19 stopni ze względu na montaż pełnowymiarowego koła zapasowego.

Nissan Navara Pro-4X Warrior został wyposażony w nowy, wzmocniony zderzak z wyciągarką, dodatkową stalową osłonę silnika oraz 17-calowe koła z oponami terenowymi.

Wiadomości na 5 listopada 2020 r. Nissan zaprezentował przeprojektowanego pick-upa Navara Wiadomości 19 września 2018 r. Nissan przystosował pickupa Navara do obserwowania gwiazd

Silnik nie został poddany żadnym zmianom. Nissan Navara Pro-4X Warrior jest wyposażony w ten sam silnik turbodiesel o pojemności 2,3 litra, rozwijający moc 190 KM i moment obrotowy 450 Nm. Silnik może być połączony z 6-biegową skrzynią manualną lub 7-zakresowym "automatem" i napędem na wszystkie koła.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz