Compensa ubezpieczenia

Compensa wchodzi w skład koncernu Vienna Insurance Group, szczycącego się mianem lidera ubezpieczeń w Europie Środkowo – Wschodniej.

Vienna Insurance Group (VIG) ma siedzibę w Wiedniu. Lider grup ubezpieczeniowych w Europie środkowo-wschodniej zatrudnia około 23 tysięcy pracowników i obraca składkami rzędu około 9,7 mld EUR.

Compensa ubezpieczenia – oferta

Compensa oferuje ubezpieczenia zarówno klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom, jak również korporacjom.

Klienci indywidualni mają do wyboru produkty ubezpieczeniowe samochodu lub motocykla, domu i mieszkania, zdrowia i życia, NNW oraz podróżne. Firma oferuje także oddzielną grupę produktów ubezpieczeniowych dla rolników: OC rolnika, ubezpieczenie budynków rolniczych oraz ubezpieczenia dobrowolne.

Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z ubezpieczenia mienia i OC, ubezpieczeń na życie, zdrowotnych oraz pakietu przydatnego w czasie podróży służbowych.

Z myślą o klientach korporacyjnych Compensa przygotowała ofertę ubezpieczeń z zakresu: mienie i utrata zysku; maszyny, urządzenia i elektronika; budowa i montaż; transport; OC działalności; ubezpieczenia życia i zdrowia a także ubezpieczenia podróży służbowych.

Klienci, którzy zdecydują się na produkty Compensy, w razie zaistnienia szkody poza tradycyjnymi kanałami komunikowania mogą skorzystać również z internetowego formularza zgłaszania szkody. Dzięki temu nie tylko szybko zgłoszą szkodę i roszczenia, ale także prześlą skany wymaganych dokumentów.

Komentarze

Dodaj komentarz