Aviva ubezpieczenia

Aviva oferuje szeroki zakres ubezpieczeń – do wyboru mamy ubezpieczenia na życie i zdrowie, ubezpieczenia majątkowe, a także ubezpieczenia podróży.

Ubezpieczenia na życie i zdrowie

Jeśli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne i na życie, to Aviva daje Klientom do wyboru wiele opcji. Krótki opis każdego wariantu zamieszczamy poniżej.

 • Kompleksowe ubezpieczenie na życie i zdrowie

To ubezpieczenie, gwarantujące wypłatę pieniędzy w razie trudnych sytuacji życiowych. Polisa zapewnia również długoterminowe oszczędzanie z myślą o przyszłości. Do najważniejszych korzyści tego pakietu należy zaliczyć: wsparcie finansowe dla bliskich po śmierci ubezpieczonego; nawet do 800 tys. zł na leczenie i spłatę kredytu w razie choroby uniemożliwiającej wykonywanie pracy oraz prywatną opiekę medyczną.

 • Oszczędzanie i ochrona dla dziecka

Ubezpieczenie ochronno-inwestycyjne juniorGO pomaga gromadzić środki z myślą o dziecku. Ponadto, w razie problemów zdrowotnych opiekuna prawnego bądź dziecka zapewnione jest wsparcie finansowe (do 80 tys. zł na leczenie i rehabilitację dziecka; w razie hospitalizacji - środki związane z pobytem w szpitalu oraz na dalsze leczenie i lekarstwa; w razie nieszczęśliwego wypadku – opłacenie kosztów opieki medycznej lub rehabilitacji).

 • Ochrona zdrowia dla singla

Pakiet JA gwarantuje m.in. takie korzyści jak: do 100 000 zł na leczenie w razie poważnej choroby; pomoc medyczną i domową w razie wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji; do 30 000 zł, gdy nieumyślnie wyrządzisz komuś krzywdę. Polisa obejmuje również pomoc w sytuacji problemów zdrowotnych: do 100 000 zł w przypadku jednej z 40 poważnych chorób (rak, zawał serca, udar mózgu); zwrot kosztów za pobyt w szpitalu (do 100 zł za dzień); do 60 000 zł po doznaniu trwałego uszczerbku na zdrowiu wskutek wypadku oraz możliwość konsultacji z lekarzami najlepszych światowych klinik (Best Doctors).

 • Polisa na życie online

Pakiet Smart Life to pierwsze ubezpieczenie na polskim rynku, dostępne całkowicie online. Daje nam to możliwość zabezpieczenia swojej rodziny bez potrzeby wychodzenia z domu. Szczegóły polisy obejmują m.in.: nawet na 100 000 zł ubezpieczenia na życie; brak konieczności badań medycznych, składkę już od 21 zł/miesięcznie.

 • Ubezpieczenie na życie na wysokie sumy

Polisa o wdzięcznej nazwie Opiekun VIP to produkt dla wymagających Klientów, którym zależy na ubezpieczeniu na życie i zdrowie na wysokie sumy. Ubezpieczenie obejmuje m.in.: do 10 mln zł dla bliskich po śmierci ubezpieczonego; do 3 mln zł na leczenie i spłatę należności w razie choroby lub sytuacji uniemożliwiającej pracę, a także 10 opcjonalnych umów dodatkowych, dzięki którym dopasujesz polisę do indywidualnych potrzeb.

ubezpieczenie majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe

Klienci, którym zależy na ochronie mieszkania, domu, samochodu czy roweru również znajdą w ofercie Avivy coś dla siebie. Do wyboru pakiety opisane poniżej.

 • Ubezpieczenie mieszkania i domu

Polisa zapewnia ochronę w razie takich zdarzeń jak: zalanie, przepięcie i inne zdarzenia losowe; powódź i zalanie opadami atmosferycznymi; kradzież z włamaniem (odszkodowanie w wysokości 100% wartości zrabowanych przedmiotów); stłuczenie elementów szklanych oraz OC w życiu prywatnym (w razie, gdy to ubezpieczony wyrządzi szkodę). Aviva zapewnia ubezpieczonym wypłatę w 10 dni od momentu zgłoszenia zaistniałej szkody.

 • Ubezpieczenie samochodu

Decydując się na ubezpieczenie samochodu w Aviva Klienci zyskują m.in. 20% zniżki na AC i naprawę z zastosowaniem oryginalnych częściach zamiennych; usługę Assistance i holowanie (działające spod domu), a także tzw. opiekuna szkody, który zajmie się sprawą od początku do sfinalizowania.

 • Ubezpieczenie roweru

Aviva oferuję również ubezpieczenie roweru – składka wynosi już od 149 zł rocznie. Polisa obejmuje kradzież bądź uszkodzenie roweru, OC rowerzysty, skutki nieszczęśliwego wypadku oraz pakiet Assistance. Ubezpieczenie jest dostępne w pełni online.

ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie dla podróżnych w Aviva zapewnia ochronę w razie takich sytuacji jak: nagłe zachorowania, odpowiedzialność cywilna czy kradzież w podróży.

Ubezpieczenie podróżne zapewnia:

 • bezgotówkowe rozliczenie wydatków w razie nagłej choroby za granicą (do 500 000 zł);
 • transport medyczny z zagranicy do Polski;
 • ubezpieczenie podróży na terenie Polski: NNW do 60 000 zł i koszty leczenia do 5 000 zł
 • akcje poszukiwawcze w górach i na morzu (w kraju i za granicą);
 • usługi Assistance 24h na całym świecie;
 • zwrot kosztów leczenia stomatologicznego w razie ostrych stanów zapalnych;
 • zwrot do 5 000 zł w przypadku kradzieży bagażu;
 • w razie kradzieży sprzętu sportowego pokrycie kosztów wynajmu (do 7 dni);
 • w ramach OC – pokrycie szkód wyrządzonych osobom trzecim (nawet 200 000 zł).

Dodatkowo, firma kieruje ciekawą ofertę do turystów krajowych. Ubezpieczenia turystyczne na podróże po Polsce gwarantują: NNW do 60 000 zł, Assistance 24h i koszty leczenia do 5 000 zł. Ponadto, każda osoba, która jedzie z ubezpieczonym może liczyć na 35% zniżki.

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz również

TUZ ubezpieczenia
Proama ubezpieczenia