Rosyjskie ceny na najbardziej przystępną wersję Skody Octavii

Skoda ogłosiła rozpoczęcie zamówień w Rosji na bazową modyfikację Octavii liftback. Mowa o wersji z 1,6-litrową jednostką atmosferyczną, która współpracuje z pięciobiegową manualną skrzynią biegów. Według służby prasowej czeskiej marki, ceny samochodu zaczynają się od 1.490.000 rubli. Wcześniej silnik ten był oferowany tylko z automatyczną skrzynią biegów.

Moc czterocylindrowego silnika wynosi 110 KM. Przyspieszenie do setki zajmuje temu liftbackowi 11,2 sekundy. Maksymalna prędkość wynosi 198 km na godzinę.

Również Octavia na rynku rosyjskim jest możliwe, aby uzyskać z turbodoładowanym silnikiem w objętości 1,4 litra TSI. Taka jednostka jest sparowana z sześciobiegową skrzynią manualną lub ośmiobiegową automatyczną (150 KM). liftback oferowany jest również z silnikiem o pojemności 2,0 l, który współpracuje z siedmiobiegową, zrobotyzowaną skrzynią DSG (190 KM).

Wideo 20 listopada 2020 r. Kupno Skody Octavii: cechy, dostępność, realne ceny Wiadomości 9 kwietnia. Nowa Skoda Octavia ma wersję sportową

Tak jak dotychczas, Skoda Octavia dostępna jest w trzech wariantach wyposażenia: Active Plus, Ambition Plus i Style Plus. Teraz jednak listę dostępnego wyposażenia topowej wersji uzupełnia system widzenia dookólnego Area View.

Na liście wyposażenia podstawowego znajdziemy m.in. system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania silnika, klimatyzację, diodowe światła do jazdy dziennej oraz multimedia z wyświetlaczem sensorycznym. Wyższe warianty mają reflektory LED, tempomat z ogranicznikiem prędkości, tylne czujniki parkowania, czujniki światła i deszczu oraz wirtualną deskę rozdzielczą.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz