Nissan leasing

Początki znanego na całym świecie japońskiego producenta samochodów przypadają na rok 1911 – wówczas Masujiro Hashimoto zainicjował działalność firmy automobilowej Kwaishinsha.

Nissan – historia marki

Po zdobyciu doświadczenia w USA, Hashimoto skonstruował w Japonii pierwszy samochód osobowy. Nazwa auta, DAT, powstała z pierwszych liter nazwisk osób, które szczególnie przyczyniły się do zrealizowania projektu (Kenjiro Den, Rokuro Aoyama i Meitaro Takeuchi). Japońskie słowo ‘datto’, zawierające rdzeń będący nazwą auta, oznacza ‘uciekający zając’ i stąd też wziął się symbol biegnącego zająca, umieszczany na masce pierwszych modeli DAT-a. Kilka lat później, w roku 1919 w Osace otwarto firmę Jitsuyo Jidosha, która następnie połączyła się z przedsiębiorstwem Kwaishinsha. Projekty samochodów ewoluowały, aż w latach 30-tych światło dzienne ujrzał prototyp auta Datson, później przemianowany na Datsun.

Wyprzedaż rocznika 2023 już trwa! Sprawdź gdzie znajdziesz największe rabaty

Wyprzedaż rocznika 2023

Kolejne zmiany przekształciły przedsiębiorstwo w Nissan Motor Co. Ltd. (1934). Po wojnie Nissan prężnie się rozwijał i osiągnął pozycję drugiego pod względem wielkości japońskiego producenta samochodów. W roku 1989 firma utworzyła linię luksusowych aut – Infiniti – zaprojektowanych z myślą o rynku amerykańskim.

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Nissana

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych


​Obecnie, 43,4% akcji Nissana należy do Renault, a od 2010 roku duet Renault-Nissan współpracuje z Daimler AG. W 2015 roku produkcja marki przekroczyła 5 mln pojazdów, co stanowi rekord w historii przedsiębiorstwa. Nissan może się poszczycić oddziałami w ponad 160 krajach.

Nissan oferta

Oferta leasingowa Nissana dotyczy całej gamy nowych samochodów i obejmuje takie warunki jak: wpłatę wstępną od 0%, okres trwania umowy 24-60 miesięcy oraz raty leasingowe w równej wysokości. Ponadto, klienci Nissana mogą również skorzystać z dwóch pakietów ubezpieczenia: wariant nazwany jako ‘bezpieczny leasing’ oraz ubezpieczenia straty finansowej GAP leasing.
 

Kalkulator raty miesięcznej za Nissana


Nissan gwarantuje klientom leasingowym prostą i zwięzłą procedurę zawierania umowy przy minimalnej ilości wymaganych zabezpieczeń. Leasingodawca bierze na siebie wszystkie formalności i koszty wynikające z rejestracji pojazdu, a także dopełnienie ogółu czynności związanych z odbiorem pojazdu, finansowaniem i ubezpieczeniem w jednym miejscu –  w salonie Autoryzowanego Dealera Nissana.

kierownica samochodu nissan

Komentarze

Dodaj komentarz