Chery prezentuje przeprojektowane Tiggo 7 Plus

Chery zaprezentowało odświeżonego crossovera Tiggo 7 Plus podczas Salonu Samochodowego w Chengdu. W Rosji model ten jest sprzedawany pod nazwą Tiggo 7 Pro. Według Autohome, sprzedaż samochodu powinna rozpocząć się jesienią tego roku. Ceny crossovera zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Zdjęcie: Autohome

Odświeżony pojazd ma nowy grill, inne wloty powietrza, nowe zderzaki i lekko zmodyfikowaną optykę. W kabinie Tiggo 7 Plus zastosowano nową kombinację wirtualnych instrumentów i dotykowych ekranów multimedialnych, połączonych w jeden długi ekran.

Zdjęcie: Autohome

Nowość wyposażona jest w 1,5-litrowy silnik benzynowy o mocy 147 koni mechanicznych, który współpracuje z 48-woltowym rozrusznikiem. Ta wersja pojazdu wyposażona jest w wariator. Dostępny jest również 1,6-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 197 KM. Silnik ten współpracuje z siedmiobiegowym robotem. Napęd jest tylko z przodu.

Zdjęcie: Autohome

Tiggo 7 Pro jest dostępny w sprzedaży w Rosji od września 2020 roku. Model ten posiada niezależne zawieszenie McPherson z przodu i wielowahaczowe z tyłu. Prześwit crossovera wynosi 190 mm, a kąty natarcia i zejścia to odpowiednio 20 i 21 stopni. Przestrzeń bagażowa wynosi 475 litrów, a po złożeniu tylnego rzędu siedzeń przestrzeń użytkowa wzrasta do 1 500 litrów.

Zdjęcie: Autohome

Komentarze

Dodaj komentarz