Łada Vesta z nowymi multimediami zaczyna trafiać do dealerów

Dealerzy Avtovaz rozpoczęli odbiór modeli Lada Vesta z nowym systemem multimedialnym, który obsługuje usługi Yandex.Auto. To jest zgłaszane w RCI News publique na sieci społecznej VKontakte. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

Z kolei Rossijskaja Gazieta podaje, że na razie nie ma możliwości zakupu takich samochodów. Sprzedaż Łady Vesta z nowym systemem multimedialnym powinna rozpocząć się po 9 kwietnia. Nie podano, jak zmieni się cena samochodu po modernizacji.

Obecnie Avtovaz pracuje nad zmodernizowaną Ładą Vesta. Samochód z nadwoziem sedan i wagon został już zauważony podczas testów drogowych. Sądząc po zdjęciach, Vesta otrzyma inne zderzaki i węższe reflektory. Zmieniona zostanie również osłona chłodnicy.

Wszystkie szczegóły techniczne są wciąż owiane tajemnicą. Według nieoficjalnych danych, zmodernizowana Vesta otrzyma 1,6-litrowy silnik o mocy 106 i 113 koni mechanicznych. Klientom oferowany będzie również 1,8-litrowy silnik o mocy 122 KM. Skrzynia biegów będzie pięciobiegowa manualna lub wariatorowa.

Wiadomości od 5 marca Zaktualizowana Łada Vesta uchwycona na wideo Wiadomości od 21 stycznia Ciężarówka przewożąca nową Ładę Vesta zjechała do rowu niedaleko Niżnego Tagilu. Zdjęcie

We wrześniu ubiegłego roku firma Avtovaz rozpoczęła sprzedaż specjalnej wersji Łady XRay hatchback o nazwie #CLUB z zestawem dodatkowych opcji. Tym samym samochód otrzymał pakiet Multimedia, w skład którego wchodzi system multimedialny "Yandex.Auto".

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz