Opel podaje cenę nowego kompaktowego vana produkcji rosyjskiej

Opel ogłosił rozpoczęcie przedsprzedaży w Rosji nowego kompaktowego vana Combo Life, którego produkcja rozpocznie się wkrótce w fabryce w Kałudze. Ceny pojazdu zaczynają się od 1 334 000 rubli.

Opel Combo Life ma pięciomiejscowe wnętrze z trzema dzielonymi tylnymi siedzeniami i bagażnikiem o pojemności 675 litrów. Po usunięciu drugiego rzędu siedzeń przestrzeń wzrasta do 3 000 litrów. Ponadto we wnętrzu kompaktowego vana znajduje się wiele specjalnych wnęk i półek do przewożenia drobnych przedmiotów, których łączna pojemność wynosi 154 litry.

Model ten został specjalnie przystosowany dla Rosji. W szczególności otrzymał akumulator o zwiększonej pojemności, światła przeciwmgielne, przekonfigurowane zawieszenie o zwiększonym do 175 mm prześwicie, a także pojemniejszy zbiornik spryskiwaczy.

Nowość będzie dostępna z silnikiem benzynowym o pojemności 1,6 litra i mocy 115 KM. (150 Nm momentu obrotowego), współpracujący z pięciobiegową skrzynią manualną (1 334 000 rubli) lub z sześciozakresowym "automatem" (1 474 000 rubli). Alternatywą jest 1,6-litrowy silnik wysokoprężny o mocy 90 KM i 230 Nm, współpracujący z "manualem" (1 394 000 rubli).

Wiadomości na 27 stycznia Opel zapowiada zmodernizowanego crossovera Crossland w Rosji Jazdy próbne 23 grudnia 2020 r. Jazda próbna Oplem Grandlandem X na kartach: 5 najważniejszych faktów

Wyposażenie podstawowe obejmuje ABS z rozdziałem siły hamowania, dynamiczny system stabilizacji toru jazdy, światła do jazdy dziennej LED, czujniki światła i deszczu, podgrzewaną przednią szybę, system monitorowania ciśnienia w oponach, klimatyzację i podgrzewane fotele przednie.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz