Skoda podaje rosyjskie ceny na odświeżonego Kodiaqa

Sprzedaż zmodernizowanego crossovera Skoda Kodiaq w Rosji rozpocznie się we wrześniu tego roku. Jak podają służby prasowe czeskiej marki, ceny nowego pojazdu zaczynają się od 1 961 000 RUB. Pełny cennik samochodu zostanie podany w późniejszym terminie. Ceny przedliftingowanego Kodiaqa zaczynają się od 1 902 000 rubli.

Produkcja zmodernizowanego crossovera rozpocznie się w zakładzie w Niżnym Nowogrodzie. Oprócz wersji standardowej, klientom oferowana będzie również siedmiomiejscowa modyfikacja samochodu.

Samochód ma zwężone reflektory z oddzielnymi modułami LED, tylne światła LED z misterną grafiką, nowy sześciokątny grill i inny wlot powietrza. Odświeżony Kodiaq różni się od swojego poprzednika także bardziej wytłoczonymi ścianami bocznymi i inaczej zaprojektowanymi kołami.

Jakie silniki będą dostępne na rynku rosyjskim, na razie nie wiadomo. Wprowadzony na rynek Kodiaq jest obecnie wyposażony w jednostki benzynowe o mocy od 125 do 180 KM.

W podstawowej wersji Active odświeżony crossover wyposażony jest w optykę LED, dwustrefową klimatyzację i podgrzewane przednie fotele. Kierowca może korzystać z systemu multimedialnego Swing z ośmioma głośnikami. Przydatne opcje obejmują system audio Bolero oraz łączność bezprzewodową SmartLink.

Wiadomości od 13 kwietnia. Skoda prezentuje przeprojektowanego Kodiaqa Jazdy próbne 14 grudnia 2020 r. Wszystkie te same twarze. Jazda próbna Kia Sorento i Skoda Kodiaq

Według danych Stowarzyszenia Europejskich Przedsiębiorców (AEB), w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy bieżącego roku w Rosji sprzedano 12 307 crossoverów Kodiaq, w porównaniu z 10 359 samochodami rok wcześniej. W chwili obecnej samochód ten jest trzecim najpopularniejszym modelem Skody na naszym rynku po budżetowym Rapidzie i crossoverze Karoq.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz