Kosmetyki samochodowe RR Customs - czym się wyróżniają na tle innych marek?

RR Customs to polska marka z Kielc, która stosunkowo niedawno pojawiła się na rynku kosmetyków samochodowych. Jednak jakość i korzystna cena produktów, sprawiły, że marka szybko zyskała uznanie licznych klientów.

Sklep RR Customs - co znajdziemy w ich ofercie?

W sklepie RR Customs znajdziemy wiele szeroko rozumianych produktów związanych z samochodową chemią i kosmetyką. Produkty są oferowane w czterech liniach.

  • RRC Car Care Cosmetics, to produkty premium, które zostały zaprojektowane do konserwacji i pielęgnacji samochodów.
  • RRC Performance (przekładki i adaptery) – w tej kategorii znajdziemy części do samochodów, które produkowana są w technologii.CAD i CNC
  • RRC Pads – to najwyższej klasy pady polerskie
  • Folie samochodowe – w tej kategorii producent oferuje nam folie do barwienia oraz samochodowe.

Od początku firma stawiała sobie za cel dostarczenie do klientów produktów najwyższej jakości, a jednocześnie w przystępnej cenie i pod własnym szyldem. Dlatego bardzo szybko uruchomiono własną fabrykę. Dzięki temu właściciele firmy i specjaliści są w stanie kontrolować jakość produktu i samej produkcji na każdym etapie. Mogą też wprowadzać zmiany w zakresie składników i surowców stosowanych przy produkcji.

Dzięki posiadaniu własnej fabryki firma jest w stanie dostarczać indywidualne partie towarów, bez względu na wielkość zamówienia. Fabryka pozwala też uniknąć kosztów związanych z transportem. Aktualnie firma dysponuje halą fabryczną i magazynową o powierzchni 3000 metrów kwadratowych. Do dyspozycji inżynierów jest też rozległy park maszynowy, którego wartość ocenia się na kilka milionów euro. Firma dynamicznie się rozwija i planuje rozbudowę sieci swoich punktów produkcji, w kilku innych krajach europejskich.

Właściciele firmy przywiązują wielką wagę do jakości. Wszystkie oferowane produkty, spełniają najwyższe europejskie standardy. Dzięki temu firma może zagwarantować nie tylko ich skuteczność i trwałość efektów, ale też bezpieczeństwo jednakowo dla samochodu jak też użytkownika.

Sprawdź internetowy sklep Motogo gdzie znajdziemy kosmetyki marki RR Customs.

Czyszczenie wnętrza samochodu

Najpopularniejsze Produkty RR Customs

Choć RR Customs to firma stosunkowo młoda, liczne produkty pochodzące z fabryki spod Kielc już zyskały uznanie właścicieli samochodów. Jednym z nich jest RR Customs Quick Detailer. To najczęściej kupowany produkt RR Customs. Mimo poważnej konkurencji ze strony innych firm ten Quick Detailer sprzedaj się znakomicie. Nie bez znaczenia jest tutaj połączenie bardzo wysokiej jakości samego produktu i jego niska cena.

Kolejnym produktem jest RRC Wheel Gel. To deironizer, który w przeciwieństwie do wielu produktów tego typu, może być stosowany praktycznie na każdej powierzchni felg, także na ich wykończeniu. Nie powoduje uszkodzenia powłoki, a jednocześnie cechuje się olbrzymią siłą i skutecznością.

RRC Tire Cleaner pozwala na szybkie i łatwe wyczyszczenie opon, a także zabezpieczenie ich przed ponownym zabrudzeniem. Nie tylko pozwala skutecznie usunąć brud, ale niejako konserwuje powierzchnie opony, przez co jest wydajniejszy niż jego odpowiedniki. Sprzedawany w dużych pojemnikach jest stosowany jednakowo przez początkujących właścicieli samochodów, jak też i studia detalierskie. Wysoko wydajna formuła i bardzo wysoka skuteczność, ma zaś duży wpływ na cenę produktu, który, choć dostępny jest w dużych, pojemnych opakowaniach, jest tani w samej eksploatacji.

RRC Plastic Conditioner4 to produkt, który został zaprojektowany i wyprodukowany do skutecznego czyszczenia plastikowych powierzchni w samochodzie. Nie tylko potrafi całkowicie odświeżyć elementy auta, ale też uodparniają je na codzienne działanie czynników zewnętrznych, takich jak temperatura czy światło słoneczne. Dzięki jego zastosowaniu możemy sprawić, że nawet wypłowiałe i zszarzałe elementy na nowo staną się błyszczące i zachwycą nas głębią koloru.

RR Customs Car Wash QD to popularny szampon od RR Customs. Jego zalety to bardzo wysoka wydajność oraz uniwersalność. Czyści, a dodatkowo pozwala na odżywienie lakieru. Skutecznie możesz pozbyć się za jego pomocą nawet starego brudu, a dodatkowo zabezpiecza lakier przed powtórnym zabrudzeniem przez długi czas. Choć jest oferowany w dużym opakowaniu, to jego zakup jest niezwykle opłacalny ze względu na wysoką wydajność.

RRC APC to uniwersalny środek czyszczący, dostępny w sprzedaży w bardzo korzystniej cenie. Jest nie tylko wydajny, ale też bardzo skuteczny. Można go używać do czyszczenia wielu, różnorodnych powierzchni.

RRC Interior Dressing to kolejny produkt, służący do czyszczenia elementów i powierzchni plastikowych. Niewielka ilość produktu pozwala na całkowite oczyszczenie deski rozdzielczej czy innych elementów plastikowych w twoim samochodzie.

Komentarze

Dodaj komentarz