Ford podaje datę debiutu kolejnej generacji pick-upa F-150

Ford opublikował teaser kolejnej generacji pick-upa F-150. Oficjalna premiera pojazdu, który po raz pierwszy otrzyma wersję hybrydową i całkowicie elektryczną, odbędzie się 25 czerwca.

Jak na razie ze zdjęcia wynika jedynie, że charakterystycznym elementem pickupa będą LED-owe światła do jazdy dziennej o nietypowym kształcie litery C. Wewnątrz kabiny podstawowe funkcje nadal będą sterowane za pomocą przycisków i przełączników mechanicznych, ale najwyższe wersje modelu będą wyposażone w wyświetlacz dotykowy.

Linia silników będzie obejmować benzynowe doładowane szóstki i atmosferyczne jednostki V8, a napęd na wszystkie koła i nie dzielona tylna oś będą dostępne jako opcja. Ponadto, następny Ford F-150 będzie wyposażony w hybrydowy i całkowicie elektryczny układ napędowy.

Aktualności 18 czerwca Elektryczny Mustang będzie pierwszym Fordem wyposażonym w zestaw głośnomówiący Aktualności 24 października Ford F-150 przekształcony w pickupa o mocy 650 KM

Masowa produkcja nowego Forda F-150 ma się rozpocząć w Michigan w październiku bieżącego roku. Pierwsi nabywcy otrzymają pojazdy pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku.

Komentarze

Dodaj komentarz