Nissan zapowiada premierę usportowionej wersji SUV-a Patrol

Nissan opublikował pierwsze zdjęcie teaserowe "naładowanej" wersji SUV-a Patrol. Specjalna modyfikacja samochodu o nazwie Nismo zadebiutuje 31 marca. Samochód jest przeznaczony głównie dla Bliskiego Wschodu, donosi Motor1.

Zdjęcie: Nissan

SUV otrzyma agresywny body kit, duże koła, kratę w stylu V-Motion, sportowy układ wydechowy, duże wloty powietrza i czarny dyfuzor. Patrol Nismo będzie wyposażony w zmodyfikowane zawieszenie z nowymi amortyzatorami.

Pod maską nowych elementów prawdopodobnie zainstalowany zostanie silnik V8 o pojemności 5,6 litra. Charakterystyka dynamiczna jednostki nie została ujawniona. Ma 428 koni mechanicznych, a z tym silnikiem przyspieszenie do setki zajmuje autu nieco ponad sześć sekund.

Wiadomości na 24 września 2019 r. Nissan Patrol zaktualizowane i dostaje dynamiczne kierunkowskazy po raz pierwszy Wiadomości 10 kwietnia 2018 r. Wyścig supermocnego Nissana Patrola i Mercedesa SLR ujawniony na filmie

Regularny Patrol został zaktualizowany na lato 2019. Odświeżony samochód odróżnia się od poprzednika charakterystycznym, szerokim grillem, a także zmodernizowanymi reflektorami i światłami tylnymi z elementami w kształcie bumerangu.

Gama silników pozostaje niezmieniona. Podstawowym silnikiem jest czterolitrowy benzynowy V6 o mocy 275 KM. Jako alternatywa dostępna jest 400-konna jednostka V8 o pojemności roboczej 5,6 litra.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz