Wygląd zewnętrzny nowego pick-upa Hyundai'a został ujawniony przed premierą

TheKorenCarBlog wszedł w posiadanie pierwszych oficjalnych zdjęć pickupa Hyundai Santa Cruz. Premiera samochodu odbędzie się w czwartek, 15 kwietnia, o godzinie 19:00 czasu moskiewskiego.

Sądząc po zdjęciach, wygląd zewnętrzny seryjnego pickupa będzie się nieco różnił od prototypu o tej samej nazwie, debiutującego sześć lat temu. Nadchodzący Hyundai Santa Cruz będzie wyglądał bardziej jak crossover Tucson czwartej generacji: będzie miał skomplikowaną optykę przednią wizualnie zunifikowaną z podświetlanym grillem diodowym.

Pickup Santa Cruz odziedziczy techniczne wyposażenie nowego Tucsona: gama silników tego modelu obejmować będzie czterocylindrowe jednostki benzynowe z silnikiem atmosferycznym i turbodoładowaniem. W szczególności mówimy o 2,5-litrowym silniku z rodziny Smartstream o mocy 200 KM.

Wiadomości od 9 kwietnia Hyundai pokazał na wideo nowego pick-upa Santa Cruz Wiadomości 31 marca Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia nowego pickupa

Dodatkowo może być oferowany z trzylitrowym, sześciocylindrowym silnikiem wysokoprężnym, który w crossoverze Genesis GV80 rozwija moc 278 KM. Niewykluczona jest również modyfikacja z hybrydowym układem napędowym.

Produkcja modelu Hyundai Santa Cruz, który firma nazywa Sport Adventure Vehicle, rozpocznie się w amerykańskim stanie Alabama. W USA nowość będzie konkurować z Toyotą Tacoma i Fordem Rangerem.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz