Kia prezentuje rodzinę Ceed w nowej odsłonie

Kia zaprezentowała przeprojektowaną rodzinę Ceed. Program restylingu dotknął prawie wszystkie modyfikacje modelu z wyjątkiem terenowego modelu Xceed. Według Motor1, premiera odświeżonego crossovera hatchback odbędzie się w przyszłym roku.

Produkcja nowego modelu rozpocznie się w sierpniu br. w zakładzie w Żylinie (Słowacja). Europejska sprzedaż samochodów rozpocznie się w czwartym kwartale 2021 roku. Ceny nowych pojazdów zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zmodernizowane modele pojawią się na rosyjskim rynku.

Główne zmiany dotyczyły wyglądu zewnętrznego. Ceed ma nowy grill, agresywne zderzaki, cieńsze reflektory, większe wloty powietrza i światła LED. Wersje GT-Line i GT otrzymały niezwykłe reflektory przednie z 48 sekcjami świetlnymi w kształcie plastra miodu. Zmodernizowany Ceed otrzymał cyfrową deskę rozdzielczą, system multimedialny z 10,25-calowym ekranem dotykowym oraz nowy wybierak biegów.

Wiadomości na 6 lipca Kia w pełni odtajniła nowy Sportage Wideo 1 lipca Koreańska odpowiedź na Teslę: pierwsze spojrzenie na 585-konnego crossovera od Kia

Gama silnikowa europejskiego Ceeda nie uległa zmianie - samochód wyposażony jest w silniki o mocy od 100 do 204 KM. Kierowca ma dostęp do systemu monitorowania martwego pola, kamery cofania, inteligentnego tempomatu, systemu utrzymywania pasa ruchu, zmodernizowanego systemu hamowania awaryjnego.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz