Range Rover ujawnił przeprojektowany model Velar. Nadchodzi do Rosji

Land Rover zaprezentował zaktualizowany crossover Velar 2022 rok modelowy, który otrzymał rozszerzoną listę systemów wsparcia i nową edycję specjalną. Jak zauważa serwis prasowy brytyjskiego producenta samochodów, auta trafią również do Rosji.

Nowa wersja specjalna, która będzie dostępna w ograniczonej liczbie egzemplarzy, nosi nazwę Auric Edition. Samochód w tej wersji wyróżnia się specjalnym wykończeniem grilla, emblematów, maski, drzwi i otworów wentylacyjnych przednich błotników, a także 20-calowymi felgami. 22-calowe koła i kontrastowy dach są dostępne jako opcje.

Standardowe wyposażenie obejmuje konfigurowalną wirtualną deskę rozdzielczą oraz system informacyjno-rozrywkowy Pivi Pro z obsługą Apple CarPlay i Android Auto, a także możliwością aktualizacji oprogramowania przez Internet z pamięci masowej w chmurze.

Ponadto, crossover został wyposażony w zaawansowany system jonizacji i oczyszczania powietrza w kabinie, który filtruje mikrocząsteczki, a także eliminuje alergeny i nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo, czujnik CO2 monitoruje i reguluje optymalny poziom dwutlenku węgla w kabinie.

Wiadomości na 5 lutego 2019 r. Range Rover zaprezentował swojego najmocniejszego i najszybszego Velara. Jazdy próbne 2 stycznia 2019 r. Rok piękna. Audi A7 i RR Velar wbrew wszelkim przeciwnościom

Wśród elektronicznych "asystentów" jest zmodernizowany tempomat adaptacyjny, który nie tylko kontroluje przyspieszenie i hamowanie, ale może również automatycznie kierować samochodem, ustawiając go na zajmowanym pasie ruchu.

W Rosji zmodernizowany Velar będzie oferowany z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi o pojemności 2,0 litra i mocy odpowiednio 249 i 199 KM. Poza tym, crossover będzie dostępny z 3,0-litrowymi, sześciocylindrowymi jednostkami benzynowymi i wysokoprężnymi o mocy odpowiednio 400 KM i 300 KM. Ceny w rublach na zwrotnice zostaną podane w późniejszym terminie.

Komentarze

Dodaj komentarz