Nowy Hyundai Tucson w Rosji: Ceny i szczegóły

Hyundai zaprezentował crossovera Tucson czwartej generacji przeznaczonego na rynek rosyjski. Samochód, który od 1 czerwca jest również dostępny w ramach abonamentu, będzie kosztował co najmniej 1 869 000 rubli, czyli o 125 000 rubli drożej niż model poprzedniej generacji.

Podstawową jednostką jest 150-konny 2,0-litrowy benzynowy silnik atmosferyczny, współpracujący z 6-biegową manualną skrzynią biegów lub "automatyczną skrzynią biegów" z przednim lub pełnym napędem.

Poza tym, crossover jest dostępny z turbodoładowanym silnikiem Diesla o tej samej pojemności i mocy 186 KM. Wreszcie, Hyundai Tucson ma modyfikację z nowym 2,5-litrowym 190-konnym silnikiem benzynowym, który zastępuje 184-konny silnik 2,4-litrowy. Crossover z tymi silnikami jest wyposażony w 8-biegową automatyczną skrzynię biegów i napęd na wszystkie koła.

Nowy Hyundai Tucson otrzymał kompleks systemów bezpieczeństwa Smart Sense, w którym uwzględniono funkcję automatycznego hamowania awaryjnego, system rozpoznawania znaków drogowych, adaptacyjny tempomat oraz asystenta utrzymania samochodu na zajmowanym pasie ruchu. W crossoverze zastosowano również system monitorowania martwego pola z kamerami umieszczonymi w lusterkach zewnętrznych, które wyświetlają obraz na desce rozdzielczej.

Wiadomości na 6 maja Znane są pierwsze szczegóły dotyczące nowego Hyundaia Tucsona na rynek rosyjski Wiadomości 15 września 2020 r. Hyundai zaprezentował nową generację crossovera Tucson

Światowa premiera nowego Hyundaia Tucson miała miejsce w Korei Południowej we wrześniu ubiegłego roku. Samochód nieznacznie zwiększył swoje rozmiary w porównaniu do modelu poprzedniej generacji, a także otrzymał zupełnie inny design. Wiele decyzji zostało zapożyczonych z samochodu koncepcyjnego Hyundai Vision T. W szczególności mówimy o optyce diodowej, wizualnie zjednoczonej z osłoną chłodnicy, a także trudnych liniach na bokach i pokrywie silnika.

Wnętrze wyposażono w wirtualną deskę rozdzielczą o przekątnej 10,25 cala oraz konsolę środkową z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25 cala.

Komentarze

Dodaj komentarz