Mitsubishi ogłasza ceny przeprojektowanego Outlandera na rynek rosyjski

Mitsubishi przeprowadziło niewielki restyling crossovera Outlander na rynek rosyjski. Po programie modernizacji, samochód otrzymał zmiany w wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym. Nowość jest już dostępna w sprzedaży w cenie od 1.889.000 rubli. Osoby chcące kupić topową wersję crossovera będą musiały zapłacić co najmniej 2 659 000 rubli.

Odświeżony Outlander zyskał czarną, chromowaną kratę, specjalne nakładki na światła przeciwmgielne, spojler, relingi dachowe i przeprojektowane felgi. We wnętrzu crossovera zmieniono poszycie foteli. Na przykład w konfiguracjach Instyle i Ultimate z wyższej półki zastosowano materiał łączony (zamsz i skóra syntetyczna).

Wiadomości od 25 marca Mitsubishi opatentowało w Rosji nową generację Outlandera Wiadomości 17 lutego Mitsubishi zaprezentowało crossovera Outlander nowej generacji

Oprócz tego Japończycy mają zaktualizowany system multimedialny z 8-calowym ekranem, który obsługuje Yandex Navigator (wersje Intense+ i Instyle). Kierowca otrzymał również dostęp do nowych usług: MTS Music i MTS TV, a także istnieje możliwość odtwarzania wideo z "pendrive'a".

Produkcja modelu Outlander odbywa się w zakładzie w obwodzie kałuskim. Samochód oferowany jest z dwoma silnikami benzynowymi o pojemności 146 i 167 KM.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz