Suzuki Jimny został przekształcony w mobilny ekspres do kawy. Zdjęcie

Suzuki zaprezentowało bardzo nietypową odmianę SUV-a Jimny, która jest istną mobilną kawiarnią. Nowy model nosi nazwę Beans i zostanie zaprezentowany publiczności podczas International Boat Show w Southampton w Wielkiej Brytanii. Następnie, jak podaje serwis Carscoops, samochód będzie regularnie brał udział w akcjach promocyjnych japońskiej marki w Wielkiej Brytanii.

Ekspres do kawy jest zainstalowany w przestrzeni bagażowej samochodu. Ponadto zdjęto z niego tylną kanapę w celu zamontowania dodatkowego wyposażenia, a zamiast przedniego fotela pasażera samochód otrzymał 57-litrowy zbiornik na wodę ze specjalnym systemem filtracji.

Jimny ma również nowy układ wydechowy. Sam ekspres do kawy może być zasilany elektrycznie lub niezależnie przez dwie baterie. Jimny posiada również małą lodówkę.

Wiadomości od 31 może Luksusowy Aurus Senat zamieniony w karawan Wiadomości 9 sierpnia Kia zamieniła crossovera Soul w samochód dla surferów

Kompaktowy SUV Suzuki Jimny powrócił na rynek europejski w ubiegłym roku. Obecnie jednak samochód ten został przeklasyfikowany w UE na lekki samochód dostawczy (LCV). Japończycy zdecydowali się na ten krok ze względu na zaostrzające się normy ekologiczne. Z kolei wycofanie tego modelu z linii pasażerskiej pozwoliło firmie uniknąć kar i liczyć na szereg ulg.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz