Skoda ujawnia przeprojektowany model Kodiaq na wideo

Skoda opublikowała pierwszy teaserowy filmik prezentujący odświeżonego crossovera Kodiaq. Według informacji prasowej czeskiej marki (dostępnej na stronie Autonews.ru), oficjalna premiera nowości odbędzie się 13 kwietnia. Z powodu pandemii koronawirusów w sieci zadebiutuje odświeżony model.

Firma zapowiedziała, że crossover przejdzie poważne zmiany w wyglądzie i części technicznej. Krótki filmik pokazuje nowy sześciokątny grill z podwójnymi lamelami, smuklejsze reflektory, złożone światła w kształcie litery C i inne felgi.

Skoda podkreśliła, że crossover będzie opcjonalnie oferowany w wersji siedmiomiejscowej. Czeska firma nie opublikowała jednak jeszcze zdjęć kabiny. Szczegóły techniczne samochodu są również utrzymywane w tajemnicy.

Wiadomości od 30 marca Skoda zapowiada premierę odświeżonego Kodiaqa Wiadomości 24 marca "Chcemy się rozwijać w Rosji". Skoda ujawnia plany na rok 2021

Odświeżony Kodiaq trafi do Rosji pod koniec bieżącego roku. W chwili obecnej wstępnie przygotowany na nasz rynek crossover jest montowany w Niżnym Nowogrodzie. Samochód będzie można kupić z jednostkami benzynowymi o mocy od 125 do 180 KM.

Według danych Stowarzyszenia Europejskich Przedsiębiorców (AEB), w lutym w Rosji sprzedano 1 453 crossovery Kodiaq w porównaniu z 1 356 rok wcześniej. W chwili obecnej samochód ten jest trzecim najpopularniejszym modelem Skody na naszym rynku po Octavii i budżetowym Rapidzie.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz