MG zaprezentowało elektrycznego crossovera o nazwie Marvel R

Chińsko-brytyjska marka MG, należąca do SAIC, zaprezentowała nowego elektrycznego crossovera o nazwie Marvel R. Samochód trafi do sprzedaży w Europie w maju tego roku.

Długość nowości wynosi 4674 mm, natomiast wielkość rozstawu osi to 2800 mm. Pojemność tylnego przedziału bagażowego wynosi 357 litrów, natomiast przedni przedział bagażowy może pomieścić do 150 litrów ładunku. Tym samym crossover jest większy niż Hyundai Kona Electric, z którym będzie konkurował w Europie.

MG Marvel R jest wyposażony w jeden silnik elektryczny na przedniej osi i dwa na tylnej. Łącznie jednostki napędowe rozwijają moc 288 KM i moment obrotowy 665 Nm. Dzięki silnikom crossover rozpędza się ze startu stojącego do 50 i 100 km/h w czasie odpowiednio 1,9 i 4,9 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 200 km/h. Następnie model ten powinien mieć wolniejszy i bardziej przystępny cenowo wariant z dwiema jednostkami i napędem na tylne koła.

Jego deklarowany zasięg wynosi 400 km. Dzięki specjalnemu szybkiemu systemowi, poziom naładowania baterii może być osiągnięty od 0 do 80% w ciągu pół godziny.

Wiadomości od 11 marca Elektryczny motocykl Aurus ujawniony w filmie Wiadomości 8 sierpnia 2018 r. Marka MG wprowadziła na rynek konkurenta Nissana Qashqai

Wyglądem crossover przypomina benzynowego hatchbacka MG5 nowej generacji. Jednocześnie we wnętrzu znajduje się bardzo duży, 19,4-calowy, dotykowy wyświetlacz multimediów i klimatyzacji umieszczony pionowo - w stylu nowych modeli Volvo i Tesli.

Inne szczegóły dotyczące MG Marvel R, jak również ceny crossovera zostaną ogłoszone bliżej rozpoczęcia sprzedaży.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz