UAZ pokazuje mobilny dom z podwyższonym dachem

UAZ opublikował na swojej oficjalnej stronie na Instagramie zdjęcie nowej modyfikacji lekkiego samochodu ciężarowego "Profi", który został zamieniony w dom na kołach. Firma podkreśliła, że jest to topowa wersja kampera, która będzie wyposażona w podnoszony dach.

Zdjęcie: UAZ

Dodatkowa przestrzeń pozwoli na umieszczenie jeszcze jednego pełnowartościowego miejsca do spania. Co jeszcze wyróżnia "lepiej wyposażoną wersję" kampera, na razie nie wiadomo. Regularny kamper ma być wyposażony w nadwozie z włókna szklanego, łazienkę z prysznicem, rozkładaną sofę, kuchnię i podnoszone łóżko.

Dokładna data rozpoczęcia produkcji tego pojazdu nie została podana. Dane techniczne pojazdu są również utrzymywane w tajemnicy. Standardowy UAZ "Profi" wyposażony jest w 2,7-litrowy silnik benzynowy o mocy 150 KM, który współpracuje z pięciobiegową skrzynią "ręczną", napędem na wszystkie koła i skrzynią biegów z krokiem w dół.

Wiadomości na 28 czerwca UAZ "Profi" został zamieniony w dom na kółkach na długie podróże. Zdjęcie Wiadomości W dniu 2 lipca UAZ pokazał zdjęcie niewyprodukowanego kampera off-road z lat 80.

Już wcześniej było wiadomo, że do produkcji wejdzie terenowy kamper o nazwie Bajkał na bazie UAZ-a SGR (Buchanka), który został zaprezentowany rok temu. Produkcja nowego modelu zostanie uruchomiona na obiektach firmy Uljanowsk Avtodom. Firma podkreśliła, że mobilny dom będzie edycją limitowaną i skierowaną przede wszystkim do klientów z Europy.

Kabina pojazdu wyposażona jest w kanapę-transformator. "Baikal" może być wyposażony w blat roboczy, kuchnię z wbudowanym zlewem i baterią, lodówkę, przenośną kuchenkę i dwa 20-litrowe zbiorniki na wodę. Dodatkowo samochód posiada wnękę do przewożenia przenośnej toalety, a także szafkę na rzeczy osobiste i bagaż.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz