Haval uaktualnił model H9 SUV

Chińska firma Haval wypuściła unowocześnioną ramę SUV H9. Pierwsze zdjęcia pojazdu, który przeszedł trzeci restyling w swojej obecnej generacji, zostały opublikowane przez Autohome.

Zmieniona została przednia część dużego SUV-a: dotychczasowy grill z poziomymi listwami został zastąpiony nowym z pionowo ułożonymi listwami. Dodatkowo Haval H9 otrzymał nowy przedni zderzak z innymi blokami świateł przeciwmgielnych.

Jeśli chodzi o wnętrze, mamy nową przednią część nadwozia z powiększonym dotykowym ekranem systemu informacyjno-rozrywkowego, nad którym znajduje się poziomy deflektor klimatyzacji.

Jazdy próbne 4 lutego 2016 r. Orientalny Akcent. Jazda próbna Haval H9 Wiadomości 18 maja Nowy crossover Haval Jolion dla Rosji: ceny i wszystkie szczegóły

W Chinach zmodernizowany Haval H9 będzie dostępny z 2,0-litrowym silnikiem benzynowym turbo o mocy 227 KM, współpracującym z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów.

Haval H9 dla Rosji jest produkowany w zakładzie w obwodzie tulskim. SUV dostępny jest z 2,0-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 218 KM, jak również z 190-konną jednostką wysokoprężną o tej samej pojemności roboczej. Oba silniki pracują z 8-zakresowym automatem. Ceny modelu zaczynają się od około 2.870.000 rubli.

Komentarze

Dodaj komentarz