Opel Adam S hatchback doczeka się wersji terenowej

Opel Adam S hatchback doczeka się wersji terenowej Opel zaprezentował terenową wersję modelu Adam S. Nowy model nosi nazwę Adam Rocks S i zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Amsterdamie, który rozpocznie się 17 kwietnia.

Mały crossover napędzany jest turbodoładowanym silnikiem benzynowym ECOTEC o pojemności 1,4 litra. Moc silnika wynosi 150 KM i 220 Nm momentu obrotowego. Silnik współpracuje z sześciobiegową skrzynią biegów. Do 100 km/h samochód rozpędza się w 8,5 sekundy. Maksymalna prędkość samochodu wynosi 210 kilometrów na godzinę.


Średnie zużycie paliwa przez Opla Adama S wynosi 5,9 litra na 100 kilometrów. Samochód posiada również ulepszony układ hamulcowy, funkcję wyłączania ESP oraz składany dach.

Naładowany" hatchback Opel Adam S został zaprezentowany w zeszłym roku podczas Salonu Samochodowego w Paryżu. Samochód wyposażony jest w turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 1,4 litra. Moc hatchbacka to 150 KM i 220 Nm momentu obrotowego. Dodatkowo wersja "doładowana" posiada sportowe zawieszenie i zmodyfikowany układ hamulcowy.
Zdjęcie: Opel


Komentarze

Dodaj komentarz