Opel wprowadza terenową wersję modelu Adam S

Na targach motoryzacyjnych w Amsterdamie Opel zaprezentował terenową wersję Adama S. Nowość nosi nazwę Adam Rocks S i już wkrótce powinna trafić do sprzedaży.

Pod maską małego crossovera znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy ECOTEC o pojemności 1,4 litra. Silnik wytwarza moc 150 KM i moment obrotowy 220 Nm. Silnik współpracuje z sześciobiegową skrzynią biegów. Do 100 km/h samochód rozpędza się w 8,5 sekundy. Maksymalna prędkość samochodu wynosi 210 kilometrów na godzinę.


Średnie zużycie paliwa przez Opla Adama S wynosi 5,9 litra na 100 kilometrów. Samochód posiada również ulepszony układ hamulcowy, funkcję wyłączania ESP oraz składany dach. Nowość wyposażona jest w sportowe zawieszenie, ulepszony układ kierowniczy oraz tylny spojler.


Naładowany" Opel Adam S hatchback został zaprezentowany w zeszłym roku podczas Salonu Samochodowego w Paryżu. Samochód wyposażony jest w turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 1,4 litra. Moc hatchbacka to 150 KM i 220 Nm momentu obrotowego. Dodatkowo wersja "doładowana" posiada sportowe zawieszenie i zmodyfikowany układ hamulcowy.

Zdjęcie: worldcarfans.com

Komentarze

Dodaj komentarz