Geely ogłasza cenę nowego crossovera Atlas Pro na rynek rosyjski

Chińska firma Geely zaprezentowała nowego crossovera o nazwie Atlas Pro przeznaczonego na rynek rosyjski, a składanie zamówień rozpocznie się we wtorek, 29 czerwca. Ceny samochodów będą zaczynać się od 2 119 990 RUB.

Geely Atlas Pro jest dostępny z 1,5-litrową benzynową jednostką turbo opracowaną wspólnie z Volvo, która rozwija moc 177 KM. Silnik współpracuje z siedmiobiegową, dwusprzęgłową, zrobotyzowaną skrzynią biegów i systemem napędu na wszystkie koła.

Układ napędowy pracuje w schemacie "umiarkowanej hybrydy": jest wspomagany przez 48-woltowy rozrusznik-generator, który daje dodatkowe 50 Nm momentu obrotowego, łagodzi efekt "turbojamu" i zapewnia dodatkową oszczędność paliwa. Geely zauważa, że będzie to pierwszy w Rosji pojazd w segmencie masowym wyposażony w tę technologię.

Geely Atlas Pro

We wszystkich wersjach crossover wyposażony jest w sześć poduszek powietrznych, elektroniczny hamulec postojowy, asystenta ruszania na wzniesieniu i zjazdu, adaptacyjny tempomat, kamery dookólne, system wykrywania znaków drogowych oraz funkcję utrzymywania pojazdu na pasie ruchu.

Wiadomości na 21 czerwca Geely zapowiedziało wyposażenie nowego crossovera Atlas Pro na rynek rosyjski Wiadomości 9 czerwca Geely ujawniło specyfikację techniczną crossovera Atlas Pro przeznaczonego na rynek rosyjski

Poza tym, początkowy kompletny zestaw Flagship zapewnia całkowicie diodową optykę z automatycznym systemem kontroli świateł drogowych, elektrycznie sterowane drzwi bagażnika, obszycie salonu ekoskórą, nastrojowe oświetlenie wnętrza w gamie 42 kolorów, a także fotel kierowcy z elektryczną regulacją w sześciu kierunkach.

Pakiet Flagship+ (2.184.990 RUB) uzupełnia panoramiczny szyberdach z elektrycznie sterowanym szyberdachem i funkcją automatycznego przyciemniania, antena z płetwą rekina oraz osłony przeciwsłoneczne z oświetleniem.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Wnętrze Geely Atlas Pro Wnętrze Geely Atlas Pro Komputer pokładowy Geely Atlas Pro

Komentarze

Dodaj komentarz