Volkswagen wprowadza do Rosji Passata Alltrack z napędem na wszystkie koła

Volkswagen zapowiedział wprowadzenie na rynek rosyjski nowej wersji zmodernizowanego Passata - terenowego kombi Alltrack. Modyfikacja ta różni się od standardowego samochodu zwiększonym prześwitem i specjalnym wyposażeniem.

Zaktualizowany Volkswagen Passat Alltrack będzie dostępny w Rosji z 2,0-litrowym silnikiem turbo o mocy 220 KM, współpracującym z 7-biegową przekładnią robotyczną z dwoma sprzęgłami i systemem napędu na cztery koła.

Z zewnątrz wersja Alltrack odróżnia się od standardowego sedana i wagonika przeprojektowanymi zderzakami z chromowanymi wstawkami, przeprojektowanymi reflektorami w technologii LED z dynamicznymi kierunkowskazami, nową osłoną chłodnicy i relingami dachowymi w kolorze srebrnym.

Jazdy próbne 27 czerwca 2019 r. Ręce do góry. Jazda próbna Volkswagenem Passatem Wiadomości 17 lutego 2020 r. Rozpoczęła się sprzedaż nowego Volkswagena Passata w Rosji

W wyposażeniu znajdzie się m.in. 10-calowa wirtualna deska rozdzielcza, system infotainment z 8-calowym wyświetlaczem i nawigacją, bezprzewodowa stacja ładowania smartfona. Jest też trzystrefowa klimatyzacja z filtrem antyalergenowym.

Ponadto samochód wyposażony jest w adaptacyjne zawieszenie, czujniki światła i deszczu, elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego oraz funkcję bezkluczykowego otwierania drzwi. Lista dostępnych elektronicznych "asystentów" obejmuje adaptacyjny tempomat, aktywny system utrzymywania pasa ruchu, a także system monitorowania martwego pola i asystenta parkowania.

Rosyjskie ceny nowego Volkswagena Alltrack, jak również wyposażenie i warunki dostawy zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz