Projekt nowego liftbacka Volkswagena został ujawniony

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia certyfikacyjne Volkswagena Lamando nowej generacji przeznaczonego na rynek chiński. Model ten jest produkowany od 2014 roku przez spółkę joint venture SAIC-VW. Według Motor1, po zmianie generacji samochód został przeniesiony na nową platformę i stał się prawdziwym liftbackiem. Wcześniej Lamando było średniej wielkości sedanem.

Premiera samochodu odbędzie się prawdopodobnie jeszcze przed końcem tego roku. Perspektywy pojawienia się modelu na innych rynkach nie są jeszcze znane.

Sądząc po zdjęciach, Lamando drugiej generacji otrzyma optykę w stylu niemieckich samochodów elektrycznych ID. Rodzina. Ponadto, liftback otrzyma sportowe zderzaki, podniesioną maskę i duży wlot powietrza.

Wiadomości na 7 lipca Volkswagen ogłosił rosyjskie ceny na nowego crossovera Taos Wiadomości 2 lipca Volkswagen wprowadza na rynek terenową wersję nowego Caddy

Według Carscoops, będzie on zbudowany na platformie MQB Evo. To samo podwozie jest stosowane na przykład w Golfie hatchback ósmej generacji. Pod względem wymiarów Lamando będzie gorsze od Arteona liftback.

liftback będzie wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1,4 litra i mocy 150 KM. Jednostka będzie współpracować z siedmiobiegowym robotem.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz