Kia Telluride - zmodernizowany crossover po raz pierwszy na wideo

Kia zaprezentowała miesiąc temu zmodernizowaną wersję swojego największego crossovera, Telluride, ale już przygotowuje nowy program restylingu tego modelu. Nowy crossover Telluride został zaprezentowany miesiąc temu, ale firma już przygotowuje nowy program restylingu dla tego modelu. Jak podaje Motor1, premiera nowego produktu odbędzie się w przyszłym roku.

Zakamuflowany prototyp jest teraz ukryty pod specjalną osłoną. Jednak już teraz możemy powiedzieć, że SUV otrzyma zmodyfikowane przednie oświetlenie oraz światła z nową grafiką. Również Telluride będzie wyposażony w inną kratę.

Nie są dostępne żadne informacje na temat specyfikacji. Najprawdopodobniej gama silnikowa pojazdu pozostanie bez zmian. Obecny crossover wyposażony jest w 3,8-litrowy silnik wysokoprężny V6, który rozwija 295 KM i 355 Nm momentu obrotowego. Silnik współpracuje z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Crossover jest dostępny z napędem na przednie i wszystkie koła.

Wiadomości na 17 czerwca Kia zmodernizowała dużego crossovera Telluride Detroit 2019 14 stycznia 2019 r. Kia ujawniła ośmiomiejscowego crossovera Telluride

Ośmiomiejscowy crossover Kia Telluride został zaprezentowany na początku 2019 roku podczas Detroit Auto Show. W kwietniu 2020 roku model ten zdobył tytuł Światowego Samochodu Roku. Telluride nie dotarł jeszcze oficjalnie do Rosji.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz