Audi ujawniło rublową cenę przeprojektowanego Q5

Audi ogłosiło rozpoczęcie przyjmowania zamówień w Rosji na zmodernizowanego crossovera Q5, a także jego sportową wersję SQ5. Ceny samochodu zaczynają się od 4 145 000 RUB, a wariant SQ5 będzie kosztował co najmniej 5 800 000 RUB.

Zaktualizowane Audi Q5 zostało zaprezentowane w lecie 2020 roku. Samochód od poprzednika odróżnia zmodernizowany, szerszy ośmiokątny grill, inaczej ukształtowane wloty powietrza, a także nowa optyka tyłu i zmodyfikowany dyfuzor. Opcjonalnie dostępne są lampy tylne z organicznymi diodami elektroluminescencyjnymi (OLED): każda z nich podzielona jest na trzy kwadraty z sześcioma segmentami każdy, co pozwala na różnorodne możliwości aranżacji oświetlenia.

We wnętrzu znajduje się nowy system informacyjno-rozrywkowy MIB trzeciej generacji z centralnym wyświetlaczem o przekątnej 10,1 cala. Audi Virtual Cockpit Plus z 12,3-calowym wyświetlaczem i trzema opcjami graficznymi dostępny jest jako opcja.

W Rosji odświeżone Audi Q5 oferowane jest z dwulitrową "turbo czwórką" rozwijającą 249 KM i 370 Nm momentu obrotowego. Silnik współpracuje w parze z siedmiobiegową, zautomatyzowaną skrzynią biegów i napędem na wszystkie koła quattro. Alternatywnie, dostępna jest trzylitrowa, sześciocylindrowa jednostka wysokoprężna o mocy 249 KM i momencie obrotowym 600 Nm. Silnik ten współpracuje z ośmiostopniową automatyczną skrzynią biegów tiptronic.

Wiadomości na 12 listopada 2020 r. Audi zmodernizowało sportowego crossovera SQ5 Nowe produkty 29 czerwca 2020 r. Audi zaprezentowało zmodernizowanego crossovera Q5

Sportowy SQ5 wyposażony jest w silnik benzynowy V6 o mocy 354 KM (500 Nm). (500 Nm). Samochód ten jest w stanie osiągnąć pierwszą "setkę" w 4,9 sekundy, a jego prędkość maksymalna jest przymusowo ograniczona do 250 km na godzinę.

Na liście wyposażenia standardowego znajdują się m.in. system Audi drive select, 19-calowe felgi, reflektory LED, kamera cofania, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, trójstrefowa klimatyzacja, tempomat i elektrycznie sterowana klapa bagażnika.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz