Lexus ogłasza rosyjskie ceny na przeprojektowanego sedana ES

Lexus rozpoczął przyjmowanie zamówień w Rosji na przeprojektowanego sedana ES. Według informacji prasowej japońskiej marki, ceny samochodu zaczynają się od 3 312 000 RUB. Topowa wersja samochodu będzie kosztować klientów co najmniej 4.710.000 rubli.

Nowość zbudowana jest na platformie Global Architecture-K. Odświeżonego sedana od poprzednika odróżnia wrzecionowata osłona chłodnicy o zmodyfikowanym, złożonym wzorze oraz zmodernizowane reflektory z diodowymi światłami do jazdy dziennej w kształcie litery L. Samochód otrzymał również zmodernizowane amortyzatory i poprawione zawieszenie.

Główną zmianą w kabinie jest dotykowy ekran systemu informacyjno-rozrywkowego, który znajduje się teraz 109 mm bliżej kierowcy - dla ułatwienia obsługi. Przekątna wyświetlacza wynosi 12,3 cala.

W gamie silników tego modelu pojawił się 2,0-litrowy silnik o mocy 150 KM, współpracujący z przekładnią Direct Shift CVT. Takie połączenie jest znane w Rosji z modeli Toyota RAV4 i zmodernizowanego sedana Toyota Camry.

Specyfikacja Cena, rub.
Komfort 3 312 000
Advance 3 718 000
F Sport 3 910 000
Premium 4 277 000
Luksusowa 4 710 000

Samochód będzie można zamówić również z wcześniejszymi jednostkami 2,5-litrowymi i 3,5-litrowymi o mocy odpowiednio 200 i 250 KM, które współpracują z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów.

Wiadomości na 24 czerwca Lexus nazwał rosyjskie ceny dla zaktualizowanego LS sedan Wiadomości 8 lipca Mass media dowiedziały się o odrodzeniu Lexusa GS w postaci wodorowego sedana

Lexus Safety System+ został uzupełniony o system unikania kolizji z barierką ochronną lub pieszym na jezdni z funkcją automatycznego hamowania oraz system wspomagania jazdy do przodu z funkcją ostrzegania o zbliżającym się z przodu samochodzie lub rowerzyście. Kierowca ma również do dyspozycji adaptacyjny system kontroli świateł drogowych z precyzyjnym układem optycznym, który potrafi jednocześnie przyciemniać światła nadjeżdżających pojazdów i oświetlać pieszych.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz