Kia zmodernizowała dużego crossovera Telluride

Kia zaprezentowała przeprojektowanego flagowego crossovera Telluride, który przeszedł swój pierwszy w historii lifting. Model otrzymał lekko zmodyfikowane nadwozie i rozszerzoną listę wyposażenia podstawowego.

Nowa wersja Kia Telluride ma nieco inną kratę w kształcie "tygrysiego uśmiechu". Dodatkowo z przodu i z tyłu pojawiły się nowe logotypy południowokoreańskiej marki - połączone ze sobą wielkimi literami w stylu uppercase.

Jeśli chodzi o kabinę, podstawowe wersje LX i S otrzymały 10,25-calowy dotykowy wyświetlacz multimedialny, który zastąpił stary 8-calowy ekran. Ponadto w podstawowym wyposażeniu wszystkich wersji znajduje się inteligentny tempomat, który działa również w oparciu o dane z nawigacji GPS. Na przykład, układ elektroniczny automatycznie spowalnia samochód, gdy zbliża się on do ciasnych zakrętów na autostradzie.

Zmodernizowany crossover Kia Telluride

Część techniczna nie uległa żadnym zmianom. Kia Telluride jest dostępna z opcjonalnym, atmosferycznym silnikiem V6 o pojemności 3,8 litra, który rozwija moc 295 KM i moment obrotowy 355 Nm. Silnik współpracuje z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Crossover jest dostępny z napędem na przednie i wszystkie koła.

Detroit 2019 14 stycznia 2019 r. Kia prezentuje ośmiomiejscowego crossovera Telluride Wiadomości 9 kwietnia 2020 r. Top 5 samochodów roku 2020 nazwanych

W USA ceny zmodernizowanej Kia Telluride zaczynają się od 32 790 dolarów, czyli są o 600 dolarów droższe niż w przypadku samochodu sprzed reformy. Sprzedaż samochodów rozpocznie się wkrótce.

Ośmiomiejscowy crossover Kia Telluride został zaprezentowany na początku 2019 roku podczas Detroit Auto Show. W kwietniu 2020 roku model ten zdobył tytuł Światowego Samochodu Roku. Telluride nie dotarł jeszcze oficjalnie do Rosji.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Zaktualizowany crossover Kia Telluride Zaktualizowany crossover Kia Telluride Odnowiony crossover Kia Telluride Odnowiony crossover Kia Telluride

Komentarze

Dodaj komentarz