Lada Niva zauważona na planie nowego odcinka Top Gear

Łada Niva została zauważona w brytyjskim miasteczku Perranport, gdzie kręcony jest nowy odcinek Top Gear. Zdjęcie pojawiło się na stronie Cornwall Live.

Kolejny odcinek legendarnego programu telewizyjnego jest kręcony w Devon i Kornwalii. Jak podaje źródło, wyzwanie polega na przejechaniu trzema 40-letnimi samochodami z pierwszego do drugiego powiatu. Wśród nich jest Łada Niva.

Za kierownicą samochodów zasiadają trzej znani prezenterzy programu - Paddy McGuinness, Andrew Flintoff i Chris Harris. Oprócz Nivy w numerze znalazły się również MGB Sebring z 1967 roku oraz Volkswagen Beetle.

Nowości 19 maja Lada Niva 2024: pierwsze szczegóły i zdjęcia Wiadomości 19 marca Rozpoczęcie sprzedaży SUV-ów Lada Niva w Niemczech

Materiał filmowy został uchwycony dzięki pracownikom Perranporth Inn, którzy zobaczyli szum na ulicy i wyszli zrobić zdjęcia.

Pojazdy były później widziane również w Davidstrow, które jest byłą stacją Królewskich Sił Powietrznych na północny wschód od Kornwalii. Według producentki wykonawczej serialu, Clare Peasey, zespół nigdy wcześniej nie zapuszczał się w tak odległe zakątki Wielkiej Brytanii.

Lada Niva na planie nowego odcinka Top Gear (Foto: facebook.com / LADA4X4NIVA)

Jak Autonews.ru już napisał, trzydrzwiowy samochód terenowy Lada Niva 1979 został zakupiony w zeszłym roku na aukcji Brightwells w Wielkiej Brytanii za 350 tysięcy rubli.

Kiedy nowa seria odcinków Top Gear pojawi się na ekranach, jeszcze nie wiadomo. Sama strzelanina miała miejsce w niedzielę, 23 maja.

Komentarze

Dodaj komentarz