Geely modernizuje kompaktowego crossovera Coolray

Geely opublikowało pierwsze zdjęcia zmodernizowanego crossovera Binyue, który w Rosji sprzedawany jest pod nazwą Coolray. W ramach zmiany stylizacji model otrzymał bardziej sportowe nadwozie i zmodernizowane wnętrze.

Zdjęcie: Geely

Od poprzednika crossover będzie się odróżniał szarym elementem w kształcie litery X w przedniej części nadwozia, nowymi zderzakami, spojlerem o skomplikowanym kształcie na szczycie tylnej klapy oraz optyką ze zmienioną grafiką.

Jeśli chodzi o wnętrze, system infotainment otrzyma zwiększony wyświetlacz z 10,25 do 12,3 cala. Dodatkowo, jako opcja, dostępny będzie system nastrojowego diodowego oświetlenia wnętrza z możliwością wyboru 72 kolorów.

W Chinach, zaktualizowany Geely Binyue będzie dostępny z 1,4-litrowym i 1,5-litrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym o mocy odpowiednio 141 i 177 KM. Pierwszy silnik współpracuje z sześciobiegową manualną skrzynią biegów lub robotem o tym samym zakresie, natomiast mocniejszy silnik połączony jest tylko z siedmiobiegową przekładnią robotyczną.

Jazdy próbne 6 listopada 2020 r. Zmiana sum. Jazda próbna Geely Coolray i Skody Karoq Wideo 20 marca 2020 r. Jazda próbna Geely Coolray. Najważniejszą rzeczą w nowym crossoverze z Chin

Kompaktowy crossover Geely Coolray jest dostępny w sprzedaży w Rosji od wiosny 2020 roku. Samochód dostępny jest z pojedynczym, 1,5-litrowym, 150-konnym silnikiem trzycylindrowym, współpracującym z siedmiobiegowym, dwusprzęgłowym robotem. Ceny tego modelu zaczynają się od 1 376 990 rubli.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz