Infiniti podaje rosyjską cenę następcy crossovera FX

Infiniti ogłosiło rosyjskie pakiety i ceny nowego crossovera QX55, który jest pozycjonowany jako ideologiczny następca słynnego modelu FX. Samochód, dostępny z jednym silnikiem i w czterech konfiguracjach, będzie kosztował co najmniej 4 170 000 RUB. Crossovery pojawią się u dealerów jesienią 2021 roku.

Coupe-crossover wyposażony jest w 2,0-litrową benzynową "turbo czwórkę" VC-Turbo o zmiennym stopniu sprężania, która rozwija moc 249 KM i moment obrotowy 380 Nm. Jednostka ta współpracuje z wariatorem i systemem napędu na wszystkie koła.

Podstawowa specyfikacja Luxe obejmuje reflektory LED, 20-calowe felgi, dwustrefową klimatyzację, elektrycznie sterowany szyberdach oraz system multimedialny z Apple CarPlay i Android Auto.

Opcje i ceny Infiniti QX55
Opcje Cena (ruble)
Luxe 4 170 000
Niezbędne 4 445 000
Essential ProAssist 4 595 000
Essential ProActive 4 695 000

Wariant Essential jest uzupełniony o fotele pokryte skórą, pamięć fotela kierowcy, kolumny kierownicy i lusterek drzwiowych, a także zdalny rozruch silnika, system nawigacji i kamery dookólne. W tej wersji dostępny jest również pakiet ProAssist z reflektorami Matrix LED, wyświetlaczem projekcyjnym, adaptacyjnym tempomatem i systemem monitorowania martwego pola.

Wiadomości na 20 lipca Infiniti ujawniło nowe produkty na rynek rosyjski Wiadomości 23 czerwca Nowe Infiniti QX60 odsłonięte: wszystkie szczegóły i zdjęcia

Wreszcie, najwyższy wariant Essential ProActive wyposażony jest w adaptacyjny układ kierowniczy, który zmienia siłę nacisku na kierownicę w zależności od prędkości, a także aktywny system utrzymujący samochód na zajmowanym pasie ruchu.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz