Testy przeprojektowanej Kia Rio X-Line rozpoczynają się w Rosji

Zdjęcia zmodernizowanej Kia Rio X-Line hatchback, która przechodzi testy drogowe, zostały opublikowane na stronie społeczności Russian Car. Zdjęcia zostały zrobione na obwodnicy Petersburga.

Foto: vk.com / rusautomobile

Przypuszcza się, że po restylingu Kia Rio X-Line otrzyma nowe przednie i tylne zderzaki, zmodernizowaną optykę oraz zmodyfikowane drzwi bagażnika. Premiera samochodu powinna odbyć się do końca bieżącego roku.

"Wysoki" hatchback Kia Rio X-Line rozpoczął sprzedaż w Rosji w 2017 roku. Modyfikacja ta różni się od standardowej Kia Rio zwiększonym prześwitem ze 170 do 195 mm, osłonami zderzaków i lekko zmodyfikowaną osłoną chłodnicy.

Jazdy próbne 27 grudnia 2019 r. Lekkoatletyka. Chery Tiggo 4 vs Kia Rio X-Line i Lada XRAY Cross Wiadomości 1 lutego 2019 r. Kia wprowadza na rynek rosyjski Rio X-Line z podwyższonym prześwitem

Gama silników hatchbacka obejmuje jednostki benzynowe o pojemności 1,4 litra i 1,6 litra, rozwijające moc odpowiednio 100 i 123 KM. Skrzynia biegów to pięciostopniowa "mechanika" lub sześciozakresowy "automat". Ceny Kia Rio X-Line zaczynają się od 909 900 rubli.

Komentarze

Dodaj komentarz