Zmodernizowany crossover Genesis GV80 otrzyma luksusową wersję 6-miejscową

Marka premium Hyundai'a, Genesis, zaprezentowała przeprojektowanego flagowego crossovera GV80 na rok modelowy 2022. Samochód otrzymał szereg ulepszeń technicznych, a także został poddany luksusowej modyfikacji z 6-miejscową kabiną.

Główną nowością w GV80 była nowa, topowa wersja crossovera z oddzielnymi fotelami "kapitańskimi" w drugim rzędzie, które zostały zamontowane wraz z solidną kanapą. Fotele oddziela masywna konsola z klimatyzacją, uchwytami na kubki z funkcją podgrzewania i chłodzenia oraz bezprzewodową stacją ładowania smartfona.

Pasażerowie środkowego rzędu siedzeń mają do dyspozycji dwa duże multimedialne ekrany dotykowe z możliwością sterowania kluczowymi funkcjami pojazdu. Wentylatory nowego systemu klimatyzacji będą pracowały jeszcze przez pół godziny po wyłączeniu silnika i zamknięciu drzwi. Jest to konieczne do osuszenia klimatyzacji, aby uniknąć powstawania nieprzyjemnego zapachu z nagromadzonej kondensacji.

Ponadto, Genesis GV80 otrzymał zmodernizowany system infotainment z możliwością automatycznego pobierania aktualizacji z pamięci masowej w chmurze, a także zmodernizowany wyświetlacz projekcyjny.

Wideo 8 czerwca "To wygląda na 10 milionów". Co mówią o nowym Genesis GV80 Jazdy próbne 15 marca GV i prosperować. Jazda próbna Genesis GV80 i G80

Wreszcie w wyposażeniu standardowym samochodów z silnikami benzynowymi 2,5 litra i wysokoprężnymi 3,0 litra znalazły się wzmocnione hamulce czterotłoczkowe, które wcześniej były dostępne tylko dla modyfikacji ze "starszym" 3,5 litrowym silnikiem V6. Na razie nie poinformowano o żadnych zmianach w gamie silników.

W Rosji obecny crossover Genesis GV80 jest w sprzedaży od grudnia ubiegłego roku. Linia silników obejmuje 2,5-litrową, doładowaną, benzynową "czwórkę" o mocy 249 KM oraz 3,5-litrową jednostkę V6 twin-turbo (379 KM). Crossover jest również dostępny z trzylitrowym silnikiem wysokoprężnym o mocy 249 KM. Wszystkie silniki współpracują z ośmiostopniową automatyczną skrzynią biegów i systemem napędu na wszystkie koła. Ceny modelu zaczynają się od 4 800 000 RUB.

Komentarze

Dodaj komentarz