Nowy crossover Geely Atlas Pro doczekał się tańszej wersji w Rosji

Nowy chiński crossover Geely Atlas Pro, którego cena i data premiery zostały ogłoszone wczoraj, 29 czerwca, powinien w przyszłości otrzymać tańszą wersję. To jest zgłaszane przez China Automotive, powołując się na źródło w firmie. Dokładna cena wersji podstawowej nie została jeszcze podana.

Na chwilę obecną wiemy, że najtańszy Atlas Pro będzie wyposażony w turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 1,5 litra. Moc jednostki będzie wynosić 177 koni mechanicznych. Jednak w przeciwieństwie do starszych modyfikacji Flagship i Flagship+, początkowa wersja crossovera będzie pozbawiona technologii hybrydowej. Silnik będzie współpracował z sześciobiegową skrzynią biegów.

W Chinach samochód będzie można kupić również z jednostką benzynową o pojemności 1,8 litra, która współpracuje z manualem. Jednak według źródła w Geely, ta modyfikacja crossovera nie będzie sprzedawana na naszym rynku.

Wiadomości od 28 czerwca Geely podał cenę nowego crossovera Atlas Pro dla Rosji Wiadomości 21 czerwca Geely zapowiedziało wprowadzenie na rynek rosyjski nowego crossovera Atlas Pro

Geely Atlas Pro ma wejść do sprzedaży 2 sierpnia tego roku. Początkowo samochód będzie oferowany w dwóch konfiguracjach - Flagship i Flagship+. Ceny za samochód zaczynają się od 2 119 990 rubli. Geely Atlas Pro wyposażony jest w silnik benzynowy turbo o pojemności 1,5 litra, który współpracuje z siedmiobiegową, dwusprzęgłową, zrobotyzowaną skrzynią biegów i systemem napędu na cztery koła. Układ napędowy pracuje jako "umiarkowana hybryda" - sparowany z 48-woltowym rozrusznikiem-generatorem, który zapewnia dodatkowe 50 Nm momentu obrotowego.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz