Porsche prezentuje zmodernizowanego crossovera Macan i ogłasza ceny w Rosji

Porsche zaprezentowało zmodernizowanego crossovera Macan. Po aktualizacji, model zmienił się zewnętrznie, jak również dodano moc. W chwili obecnej nowy model jest już dostępny do zamówienia w Rosji. Ceny za samochód zaczynają się od 5 390 000 rubli. Samochód powinien trafić do dealerów w czwartym kwartale tego roku.

Standardowa wersja crossovera została wyposażona w silnik benzynowy o pojemności 2,0 litra i mocy 265 KM. Taki Macan rozpędza się do setki w 6,2 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 232 km na godzinę.

Modyfikacja Macan S (cena minimalna 6.490.000 rubli) otrzymała 2,9-litrową jednostkę o mocy 380 KM. Do 100 km/h crossover z takim silnikiem rozpędza się w 4,6 sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 259 km/h.

W nowym modelu zastosowano zmodernizowane adaptacyjne amortyzatory i sportowe zawieszenie pneumatyczne.

Wreszcie, topowa wersja GTS (ceny zaczynają się od 7 490 000 rubli) wyposażona jest w 440-konny silnik V6 o pojemności 2,9 litra. Znak w 100 km / h to Macan obejmuje w 4,3 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 272 km/h.

Wiadomości na 20 października 2020 r. Porsche wprowadzi na rynek elektrycznego crossovera Macan Wiadomości 29 sierpnia 2019 r. Porsche sprowadziło Macana do Rosji za prawie 7 milionów

Wszystkie silniki współpracują z siedmiostopniową, dwusprzęgłową skrzynią biegów i napędem na wszystkie koła. Ponadto samochód wyposażony jest w zmodernizowane adaptacyjne amortyzatory i sportowe zawieszenie pneumatyczne z 10-milimetrowym podwoziem.

Wewnątrz samochodu zamontowano nową konsolę środkową z przyciskami dotykowymi zamiast analogowych.

Crossover otrzymał nowe zderzaki, inny tylny dyfuzor, adaptacyjne reflektory LED oraz 19- do 21-calowe felgi. We wnętrzu auto ma nową konsolę środkową z dotykowymi przyciskami zamiast analogowych, 10,9-calowy ekran dotykowy systemu multimedialnego Porsche Communication Management oraz skróconą dźwignię skrzyni biegów.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz