Nowy Hyundai Creta dla Rosji ma specjalną wersję dla ₽2 mln

Hyundai zaprezentował nową wersję specjalną crossovera Creta drugiej generacji o nazwie Smart przeznaczoną na rynek rosyjski. Wariant ten, w cenie 1 990 000 RUB, charakteryzuje się maksymalnym zakresem wyposażenia i systemów bezpieczeństwa, a także wbudowaną usługą telematyczną, która umożliwia zdalne sterowanie niektórymi funkcjami samochodu.

Nowy Hyundai Creta w wersji Smart wyposażony jest w 2,0-litrowy 150-konny silnik sprzężony z 6-biegową automatyczną skrzynią biegów i systemem napędu na wszystkie koła.

Zewnętrznie samochód różni się od standardowych wariantów chromowanym grillem, srebrnymi plakietkami na przednim i tylnym zderzaku, 17-calowymi felgami i panoramicznym dachem. Fotele we wnętrzu wykończone są ekoskórą.

Edycja specjalna wyposażona jest w system Smart Sense z adaptacyjnym tempomatem, automatycznym hamowaniem na przeszkodach, funkcją utrzymywania pasa ruchu, monitorowaniem martwego pola i unikaniem kolizji, a także funkcją unikania kolizji czołowej na skrzyżowaniu.

Wiadomości na 2 lipca Hyundai ogłasza ceny nowego modelu Creta na rynek rosyjski Wideo 16 czerwca Nowy Hyundai Creta dla Rosji: pierwsze wrażenia

Ponadto wyposażenie obejmuje system informacyjno-rozrywkowy z 10,25-calowym ekranem dotykowym z Apple CarPlay i Android Auto, kamery wizyjne dookoła i czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz system audio Bose z 8 głośnikami.

Wreszcie, szeregiem funkcji pojazdu można sterować zdalnie dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej BlueLink. Za pomocą smartfona można na przykład uruchomić silnik, odblokować drzwi lub śledzić położenie crossovera.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz