Nissan Patrol ma wersję 428 KM w cenie około 100 tys. dolarów.

Nissan zaprezentował najmocniejszą i najszybszą modyfikację przeprojektowanego SUV-a Patrol, opracowaną przez dział sportowy Nismo. Premiera samochodu zbiega się w czasie z 70. rocznicą powstania pierwszej generacji modelu Patrol, który pojawił się w 1951 roku.

Zewnętrznie, nowy pojazd różni się od standardowego SUV-a innym grillem z wzorem "plastra miodu", podzielonym na trzy sekcje. Do tego samochód ma nową maskę z większym wlotem powietrza, czerwono wykończone zderzaki, przyciemnioną zmodernizowaną optykę i 22-calowe aluminiowe felgi.

Inżynierowie Nismo przeprowadzili gruntowną modernizację zawieszenia, stosując amortyzatory Bilstein, które zapewniają "bardziej precyzyjne i ostrzejsze prowadzenie".

We wnętrzu znajdują się przednie sportowe fotele z połączeniem prawdziwej skóry i Alcantary. Kierownica ze sztucznej, czarnej skóry zamszowej wzmocnionej włóknem węglowym z dekoracyjnymi wstawkami z czerwonego włókna węglowego. Jak zauważa firma, takie połączenie jest typowe dla najdroższych samochodów wyścigowych.

Wiadomości 24 września 2019 r. Nissan Patrol zaktualizowane i dostaje dynamiczne kierunkowskazy po raz pierwszy Wiadomości 26 marca Nissan zapowiedział premierę usportowionej wersji SUV-a Patrol

Nowy Nissan Patrol Nismo jest wyposażony w zmodernizowany silnik V8 o pojemności 5,6 litra, który rozwija moc 428 KM i moment obrotowy 560 Nm, oraz siedmiobiegową automatyczną skrzynię biegów. Charakterystyka dynamiczna SUV-a nie jest nazwana. Dla przykładu, jego poprzednik z tym samym silnikiem jest w stanie rozpędzić się do setki w 6,1 sekundy i ma prędkość maksymalną 210 kilometrów na godzinę.

Nissan rozpocznie przyjmowanie zamówień na nowego Patrola Nismo na Bliskim Wschodzie w kwietniu tego roku. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich ceny za samochód będą zaczynać się od znaku 385 tys. dirhamów (ok. 90 tys. dolarów lub 7,88 mln rubli).

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz