Niemcy opracowali furgonetkę z grillem i minibarem

Firma Loef z Niemiec opracowała samochód kempingowy z wysuwanym grillem i minibarem. Jak podaje Motor1, pojazd jest już dostępny do zamówienia. Ceny pojazdu wahają się od 110 000 € do 125 000 €.

Zdjęcie: Loef

Samochód kempingowy jest oparty na platformie MAN TGE. Pojazd może bez problemu pomieścić do 10 pasażerów. Do ich dyspozycji jest minibar. Wyposażony jest również w wysuwany grill piknikowy.

Dodatkowo furgonetka wyposażona jest w czteropalnikową kuchenkę z piekarnikiem, lodówkę i zlewozmywak. Van wyposażony jest w dużą sofę, którą można przekształcić w wygodne podwójne łóżko. Do dyspozycji gości jest również łazienka z prysznicem oraz szafa z szufladami.

Samochód wyposażony jest w porty USB, hotspot WiFi oraz panele słoneczne. Samochód jest napędzany silnikiem turbodoładowanym o pojemności 2,0 litra. Jednostka ma moc 178 koni mechanicznych. Silnik współpracuje z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów. Kierowca ma do dyspozycji adaptacyjny tempomat, asystenta pasa ruchu i asystenta parkowania.

Wiadomości na 29 kwietnia 2020 r. UAZ zamienił Bukhankę w dom na kołach Wiadomości 29 grudnia 2020 r. Mercedes-Benz Sprinter został zamieniony w kampera za 275 tys. dolarów.

Wcześniej chińska firma SAIC zaprezentowała specjalną modyfikację Maxusa V90. Nowość o nazwie Life Home V90 Villa Edition to prawdziwy domek kempingowy z pierwszym piętrem, balkonem i windą.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz