Great Wall patentuje wygląd zewnętrzny SUV-a Tank 300 w Rosji

China's Great Wall opatentował w Rosji wygląd zewnętrzny nowej ramy SUV, Tank 300, który został ogłoszony na rynku krajowym z powrotem na wiosnę 2021 roku. Teraz zdjęcia tego pojazdu pojawiły się w otwartej bazie danych Rospatent.

Pod marką Tank, Great Wall będzie sprzedawał SUV-y z napędem na wszystkie koła, podczas gdy Haval będzie oferował produkowane seryjnie crossovery. Rosyjska premiera modelu z indeksem "300" miała miejsce w połowie wiosny tego roku, kiedy to samochody zostały pokazane na specjalnej imprezie dla dealerów w Soczi.

Zewnętrznie Tank 300, posiadający konstrukcję ramową, przypomina klasyczne off-roadery, takie jak Ford Bronco czy Suzuki Jimny. Chiński model ma wysoko zamontowane, masywne poszerzenia nadkoli, duże zderzaki i okrągłe reflektory.

Samochód terenowy wyposażony jest w 2,0-litrową benzynową "turbo czwórkę" o mocy 227 KM, współpracującą z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Zdolności terenowe WEY Tank są wspomagane przez redukcję biegów oraz blokadę przedniego i tylnego mechanizmu różnicowego.

Wiadomości na 9 kwietnia Nowe SUV-y 'Big Dog' i 'Tank' w Rosji: pierwsze zdjęcia Wiadomości 29 lipca Great Wall rozpoczął produkcję SUV-a Tank 600. Zostanie sprowadzony do Rosji

W Chinach lista dostępnego wyposażenia pojazdu obejmuje wirtualną deskę rozdzielczą, system inforozrywki z 12,3-calowym ekranem dotykowym, kamery wizyjne dookólne oraz adaptacyjny tempomat.

Nie podano jeszcze daty pojawienia się Czołgu 300 w Rosji. Przypuszczalnie produkcja nowego produktu zostanie uruchomiona w zakładzie Haval w obwodzie tulskim.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz