Produkcja nowego Mitsubishi Pajero Sport rozpoczyna się w Rosji

Zakłady PSMA Rus w Kałudze rozpoczęły seryjną produkcję zmodernizowanego SUV-a Mitsubishi Pajero Sport przeznaczonego na rynek rosyjski. Poinformowała o tym służba prasowa japońskiego koncernu.

W fabryce w Kałudze montowane są dwie podstawowe modyfikacje modelu: z cztero- i sześciocylindrowymi silnikami benzynowymi. W pierwszym przypadku mówimy o 2,4-litrowym silniku o mocy 181 KM, który może współpracować z 6-biegową manualną lub 8-zakresową automatyczną skrzynią biegów. Ceny za taki samochód zaczynają się od 2 879 000 rubli.

Mocniejsza modyfikacja (od 3.399.000 rubli) jest prezentowana z 3,0-litrowym silnikiem V6 rozwijającym moc 209 KM. Silnik ten działa tylko w trybie 'automatycznym'. Niezależnie od silnika, SUV jest wyposażony w system napędu na wszystkie koła Super Select 4WD II.

Wiadomości od 3 marca Ceny zmodernizowanego Mitsubishi Pajero Sport ogłoszone Wiadomości 9 lutego Mitsubishi ogłosiło dwa nowe produkty przeznaczone na rynek rosyjski

Odświeżone Mitsubishi Pajero Sport oferowane jest z kompleksem multimedialnym Mitsubishi Connect z 8-calowym ekranem dotykowym i wbudowanym systemem 'Yandex.Auto' oraz z gniazdami USB dla pasażerów drugiego rzędu.

Lista dostępnych elektronicznych "asystentów" obejmuje m.in. aktywny system doświetlania zakrętów, system monitorowania martwego pola, funkcję antykolizyjną przy parkowaniu, a także funkcję pomocy przy zjeździe z góry.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz