Bmw seria 3 wynajem długoterminowy

BMW 320i to wersja odmiany BMW serii 3, klasy średniej. Model ten po raz pierwszy został wyprodukowany w roku 1975. Jak się okazuje BMW serii 3 to jedno z najchętniej kupowanych aut bawarskiego producenta. Auta te są przede wszystkim niezawodne, dlatego spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Pierwsza wersja BMW serii 3 zadebiutowała w roku 1975 pod nazwą E21. Auto wypuszczone było do sprzedaży w dwóch wariantach: jako 2-drzwiowy sedan lub kabriolet. Pojazd ten uplasował się jako segment D, do którego zaliczyć można również takie modele aut innych marek jak: Alfa Romeo 159, Volkswagen Passat, Honda Accord. Głównymi konkuretnami modelu BMW 320 i był: Audi 80 B1, Mercedes o nazwie Triumph Dolomite. 

Model BMW serii E21 oferowany był w sprzedaży na trzech rynkach: amerykańskim, europejskim oraz japońskim. Pojazdy tej samej serii produkowane były w Stanach Zjednoczonych i znacznie różniły się one od tych wersji, które znajdowały się w Europie. Było to spowodowane przepisami Departamentu Transportu, który po prostu wymagał większych zderzaków oraz innych reflektorów. Jak się okazuje, klienci najczęściej wybierali model BMW 320i. Łącznie sprzedano ponad 1 3264 039 egzemplarzy pierwszej trójki. 

Zaletami tego pojazdu była z pewnością szeroka gama jednostek napędowych, przestronność oraz znaczna pojemność bagażnika. Innymi cechami wyróżniającymi była bezawaryjność oraz dobre właściwości jezdne. Do minusów zaś można zaliczyć zły stan używanych egzemplarzy oferowanych na sprzedaż. 

    

BMW seria 3 G20 dane techniczne

Norma Euro Euro 6d-TEMP
Liczba miejsc 5
Liczba drzwi 4
Moc 150 KM, 184 KM, 190 KM, 258 KM, 265 KM
Momen obrotowy 300 Nm, 320 Nm, 400 Nm, 580 Nm
Pojemność skokowa silnika 1995 cm3, 1998 cm3, 2993 cm3
Rodzaj katalizatora Katalizator (3-drozny)+GPF, SCR+DPF+DOC
Liczba cylindrów 4, 6
Liczba zaworów 4
Skrzynia biegów Automatyczna, Manualna
Napęd Stały napęd na 4 koła, tylny

Możliwość wynajęcia długoterminowego samochodu marki BMW daje przede wszystkim przyjemność i wygodę użytkowania pojazdu. Usługa wynajmu dostosowana jest do każdego klienta indywidualnie, lecz każda miesięczna rata spłaty za auto zawiera w sobie pełen pakiet serwisowy włącznie z assistance, kartami paliwowymi, ubezpieczeniem oraz ewentualnym autem zastępczym, kiedy nadarzy się taka konieczność. Marka BMW jest jedną z najczęściej wybieranych marek niemieckich przez klientów dużych przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz również

Bmw seria 5 wynajem długoterminowy
Bmw X2 wynajem długoterminowy